Wpis z mikrobloga

#kanalzero #stanowski #wroclaw
Polecam, jednak uwaga dla betonu z PO bo jest tez o radnych z platformy.
Swietny film Stana ale znow peowce beda plakac, ze nie wolno na Donalda zlego slowa powiedziec. No, ale kogo to wina, ze szuje, ktore wybralismy maja w dupie bezpieczenstwo ludzi? Oni sie zamkna na strzezonym osiedlu i wywalone #polityka
93michu93 - #kanalzero #stanowski #wroclaw
Polecam, jednak uwaga dla betonu z PO bo j...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@93michu93: xD xD

Co jest w tym świetnego? Łączenie braków kadrowych we Wrocławiu z działaniem radnych zamiast z faktem, że ludzi do Policji i Straży Granicznej brakuje bo uposażenia nie są adekwatne do tego jakie ryzyko się podejmuje w tej robocie.

Już nie mówiąc o tym, że dzięki działaniom PiS sami policjanci odchodzili ze służby bo mieli dość bycia traktowanym jak chłopaki na posyłki.

Faktycznie świetna logika ze strony Stanowskiego
  • Odpowiedz
  • 0
Faktycznie świetna logika ze strony Stanowskiego xD To jest wina radnych, nie poprzedniej władzy xD


@Darth_Gohan: i pewnie miales pierwszy beke gdy pisowce pisali wina tuska, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łączenie braków
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

Do takich formacji jak wojsko i policja, decydującym czynnikiem nie powinny być pieniądze. Tak samo jak ktoś, kto chce zostać lekarzem, bo lekarz dobrze zarabia (i to jego jedyny motyw) :)

Natomiast decydującym czynnikiem powinna być duma i poczucie patriotyzmu, chęć służby
  • Odpowiedz
  • 0
Ty nie widzisz związku z tymi czynnikami a wystawą, której przekazem jest coś przeciwnego, że mundur = wstyd i hańba.


@Thorrand: a ma tez prawo, zeby sadzic, ze bycie gejem = wstyd i hanba?

Ja jestem za calkowita wolnoscia slowa ale to usmiechnieta koalicja mowi o jakiejs mowie nienawisci i karaniu za to. Jezeli mozna w miescie legalnie wywisic gowno szkalujace polskie sluzby to mozna tak samo legalnie wywiesic inne
  • Odpowiedz
a ma tez prawo, zeby sadzic, ze bycie gejem = wstyd i hanba?


@93michu93:

Ma prawo tak sądzić. Chociaż gdyby sądził tak w przestrzeni publicznej, to chyba szybko to jego sądzenie zostałoby usankcjonowane
  • Odpowiedz
  • 0
Ma prawo tak sądzić. Chociaż gdyby sądził tak w przestrzeni publicznej, to chyba szybko to jego sądzenie zostałoby usankcjonowane :)


@Thorrand: no wlasnie osoby, ktorych ulubionym slowem jest symetryzm nie widza niczego zlego w pluciu na polski mundur ale za obraze LGBT leca na policje zglaszac
  • Odpowiedz
@93michu93:

Well, to byś musiał zapytać prawnika (a ja nim nie jestem) czy obrażanie konkretnej grupy społecznej (w tym przypadku służb mundurowych) chyba też się podpina pod tę mowę nienawiści (nawoływanie do nienawiści) jest karalne...

Chyba ta cała zasrana Kurdej Szatan miała coś takiego i nie wiem... chyba sąd ją uniewinnił, czy umorzył
  • Odpowiedz
Pisałem o jednym z wielu czynników ;) Kasa jest ważna, ale w przypadku wojska i policji NIE JEST sprawą NAJWAŻNIEJSZĄ


@Thorrand: A co jest najważniejsze powiedz mi?

Za idee dzieciaki
  • Odpowiedz
Dalej nie chcę mi się dyskutować. PiS, PiS, PiS... nawet tego nie będę czytał. PiS już nie rządzi.


@Thorrand: ale rządził ostatnie 8 lat xD

Nagle KO i spółka ma wyczarować tysiące ludzi do zapełnienia etatów?
  • Odpowiedz
ale rządził ostatnie 8 lat xD


@Darth_Gohan:

No i możemy o tym pogadać... w wątku, który będzie dotyczył rządów PiSu. Tzn. pewnie nie pogadamy, bo nie jestem sekciarzem
  • Odpowiedz
A jaka w praca w Polsce zapewnia takie sensowne pieniądze i warunki? Podasz przykłady?


@Thorrand: Żołnierze dzięki wczesnej emeryturze plus mieszkaniu służbowemu z prefencyjnym wykupem jak idą przez podchorążówkę mają zajebiste warunki jak na ten kraj. Także tak nieźle to wygląda.

No i możemy o tym pogadać... w wątku, który będzie dotyczył rządów PiSu. Tzn. pewnie nie pogadamy, bo nie jestem sekciarzem
  • Odpowiedz
Do takich formacji jak wojsko i policja, decydującym czynnikiem nie powinny być pieniądze. Tak samo jak ktoś, kto chce zostać lekarzem, bo lekarz dobrze zarabia (i to jego jedyny motyw) :)


@Thorrand: żartujesz?
  • Odpowiedz
Żołnierze dzięki wczesnej emeryturze plus mieszkaniu służbowemu z prefencyjnym wykupem jak idą przez podchorążówkę mają zajebiste warunki jak na ten kraj. Także tak nieźle to wygląda.


@Darth_Gohan:

No dobra, czyli ludzie nie powinni zostawać nauczycielami i policjantami... tylko iść do wojska :D
Chodziło mi o to, że generalnie warunki... realia pracy w Polsce nie są zbyt... ekskluzywne. Każda robota ma swoje plusy
  • Odpowiedz