Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie co do jazdy pociągiem w dłuższą trasę. Ostatni raz pociągiem to jechałem chyba w 1 gimnazjum, a teraz w sierpniu będę jechał do Kołobrzegu nocnym z piątku na sobotę i tutaj będzie moje pytanie.

Czy pociągi nocne mają duże obłożenie i będę musiał siedzieć w nocy żeby kupić bilet jak najszybciej.
Moje drugie pytanie to: Czy pociągi nocne są wypchane ludźmi czy raczej mogę się o to nie martwić i będzie "luz" w pociągu.

#intercity #pociagi #podroze #morze
  • 7
  • Odpowiedz
@Rapepo: a skąd jedziesz? są trasy, które są na maksa obładowane ludzmi, szczególnie przełajowe z południa na północ wożące ludzi nad morze co wody w życiu nigdy nie widzieli

co do nocnych to nie wiem ale zrób se prosty test, spróbuj kupić sobie teraz bilet na ten pociąg co cię interesuje z terminem na jutro, na za tydzień, na za dwa tygodnie i zobacz jaka jest dostępność miejsc

co do
  • Odpowiedz
@Rapepo: to spory dystans więc może być obłożenie, sprawdź tym sposobem co napisałem, jak aktualne kursy na tej trasie wyglądają, czy ten konkretny pociąg jaki wybierzesz ma wolne miejsca na najbliższe przejazdy 1/7/14 dni i jak zobaczysz że za dwa tygodnie będzie już zawalony to lepiej kupuj bilet o północy
  • Odpowiedz
@Rapepo: jak jedziesz w piatek to pewnie bedzie zapchana. Jezdzilem pociagem nocnym w strone kolobrzegu do warszawy to na tygodniu przewaznie mialem sam przedzial. Ale teraz to wakajce, to beda pewnie zatloczone, bo ludzie beda jezdzic na urlopy , zwlascza jak chcesz jechac w piatek
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: Teraz sobie losowo sprawdziłem pociągi na za tydzień piątek, no i obłożenie jest dosyć duże. W przedziałach pojedyczne miejsca są.
  • Odpowiedz