Wpis z mikrobloga

ślepi na zbrodnie katolików i Polaków


@Filjan: Niemcy: dwukrotne zwiększenie liczby napaści seksualnych w ciągu 10 lat i prawie 10 krotnie większa liczba bezwzględna niż w Polsce z niewiadomych przyczyn
Losowy wykowopy lewak: AAAAEEEE prawaki nie szkalują polaków przemocowców! a tu w 2018 jakiś zgwałcił psa w UK, patrzcie!
  • Odpowiedz
Codzinnie masę katolików katuje dzieci, ale o tym prawacy nie piszą. Za to każdy wystepek czarnego za granica notują skrupulatnie


@Filjan: Takie sytuacje zawsze się zdarzały, ale po co niby dokładać sobie jeszcze element przestępczy z dzikich krajów???
  • Odpowiedz
@Filjan: Lewacki chochoł. Czyli co? Za mało ci gwałtów i przestępstw i chcesz zwiększyć kilkaset razy statystyki? Co wy neurokodomuchy znowu knujecie? xD
  • Odpowiedz
  • 5
@Blaskun nie foliarzu, jestem przeciwko imjgracji.

Jestem też przeciwko tępej propagandzie rodem z 3 Rzeszy 1934.
I nie jestem lewakiem, jestem centrum a nawet z centroprawicy. To Ty jesteś po prostu faszystą z końca prawej skali więc wszystko co nie faszyzm to dla Ciebie lewactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Filjan: Tępa propaganda, to jest cherypiking neurokodomuchu i tak sięskłada, że ją własnie uprawiasz. Ty i reszta neurokodomickich trolli, które w tym samym czasię się uruchomiły w różnych mediach. Dlatego ponawiam pytanie. Co tam znowu knujecie przeciwko Polsce neurokodomuchy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Blaskun rozpracowałeś nas fajnokremlaku.

Piszę z Jerozolimy, planujemy zgodnie z protokołem mędrców syjonu zlikwidować waszego pana putina i wraz z nim pogrzebać szansę na rozsądny konserwatyzm w Polsce hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ozpracowałeś nas fajnokremlaku


@Filjan: Kolejny slogan neurokodomickiego trolla. Napisz coś jeszcze o proputinowskim Kaczyńskim i będzie domknięty przekaz.
Płacą ci za to, czy jesteś odklejony tak sam z siebie i powtarzasz to co ci sekta z góry nadaje? xD
  • Odpowiedz