Wpis z mikrobloga

Janusz mi nie płaci w terminie, trzy miesiące temu spóźnił się dzień, potem trzy, potem pięć i jutro będzie 6 dzień kiedy z kolejną fakturą się spóźnia.

Myślę co teraz zrobić, bo na kolejny miesiąc wyrobiłem już 20 dni pracy i jak ta zapłaci, to z kolejną znów się będzie spóźniał.

Powiedzieć mu jutro że zaptrzestaje prac i niech się tłumaczy klientom, skoro obecnie jestem jedynym devem, czy to głupi pomysł bo mi coś w odwecie za coś takiego może być?

#programowanie #pracbaza #pracait
  • 12
  • Odpowiedz
@richr: chyba tylko odsetki za zwłokę możesz do kolejnej faktury dopisać no i w przyszłości ewentualnie zakończyć współpracę ale wszystko w zgodzie z umową bo to ty będziesz musiał mu płacić jakieś kary umowne
  • Odpowiedz
@richr kiedys nie do pomyslenia zeby takie problemy byly w IT ale dzis mnie nie zdziwi jak ludzie beda przez 3 miesiace za darmo pracowac bo wazne ze "praca jest"
  • Odpowiedz
@kimikini: ogolnie to mozna tagowac jak sie podoba ale moze to byc wewnetrzny dev dla jakiejs apki z ktorej korzystaja zew klienci, sprzedaja cokolwiek co wymaga rozwoju softu / web appek
  • Odpowiedz