Wpis z mikrobloga

Mam pytanie pewne, ale nie chcę wywołać gównoburzy, tylko dostać w miarę rzetelną odpowiedź. Niedługo biorę nowy telefon i waham się pomiędzy wzięciem telefonu z androidem a telefonu z windowsem. Telefonu używałbym do uwaga, dzwonienia i pisania smsów, ale najbardziej mi zależy na dobrym przeglądaniu internetów, a nie na aplikacjach do niego. Co będzie lepszym wyborem? Aha, dodam że obecnie mam jak dla mnie gównianego SE txt PRO, z gównianą klawiaturą QWERTY. która się zacina, internety praktycznie nie działają, no i ma system operatora, więc z androidem czy windowsem na tel. nie mam doświadczenia.

#pytaniedoeksperta #windowsphone #android
  • 31
  • Odpowiedz
@zolwiq: Cenowo to nie orientuję się bardzo, bo biorę umowę na mixa i będę dopłacał, na internetowej stronie plusa to gówno jest, jeżeli chodzi o oferty i dostępne modele telefonów, a prawdopodobnie tam biere.
  • Odpowiedz
@Floki: bierz śmiało lumie, jak możliwość internetu LTE to przejrzyj który model obsługuje LTE. Mam Lumie 620, jest moim pierwszym smarfonem i jestem zachwycony, teraz jednak bym wziął model z nieco większym ekranem :)
  • Odpowiedz
@Floki: #windowsphone to faktycznie bardzo stabilny i szybki system. Do codziennych zastosowań jest nawet przyjemny. Miałem jednak okazję przeglądać internet np. na SGS3, czy Nexusie i jednak miałem bardziej pozytywne odczucia. O tablecie Manty nie ma co gadać. :D Z drugiej strony kolega niedawno kupił sobie jakąś wypasioną Xperię i dzisiaj dał mi się ją pobawić. Takiej zwiechy w moim telefonie (mam już go prawie 2 lata) nie
  • Odpowiedz
@Floki: jak Ci zalezy najbardziej na przeglądaniu netu, to tylko android i webkitowa przeglądarka: chrome, opera, dolphin, itp
  • Odpowiedz