Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3
Hej, jest sens podbijać siłę znaku AARD na maksa? bo i tak wedle nowych zasad max obrażenia to 300, a tylko wzrasta moc znaku powalania(cokolwiek to znaczy), mam ponad 200%, czy to powoduje że wrogowie leżą na ziemi dłużej/znak powala na dalszą odległość? Macie jakiś poradnik/filmik gdzie jest to dobrze opisane(może być po angielsku).
Pytam bo chyba przesadziłem, poziom 40, miecz ten od lusterko +25% do aard + 3 kamienie +5% do znaków każdy, w zbrojach same kamienie +% do aard, do tego build na znaki(niebieskie+czerwone perki na obrażenia)
RabarbarDwurolexowy - #wiedzmin3
Hej, jest sens podbijać siłę znaku AARD na maksa? bo...

źródło: Screenshot from 2024-06-20 12-05-27

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
a tylko wzrasta moc znaku powalania(cokolwiek to znaczy)


@RabarbarDwurolexowy: możesz pokazać zdjęcie ze statami aardu? jestem prawie pewien że ta statystyka inaczej się nazywa i jest to po prostu % szansy na powalenie.

alternatywny aard ma tą szansę obniżoną więc wbicie ponad 100% może mieć sens, nie wiem też czy mutageny z krwii i wina, te które zmieniają aard na lodowy też nie robią czegoś z tą statystyką.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Dodałem sobie 3 levele komendą i włączyłem skalowanie przeciwników.

72lvl wilk
141% mocy znaków
114% zachwiania
2 sekundy powalenia (tak na prawdę to nagrywam filmik i liczę w zwolnionym tempie od momentu użycia aardu do momentu aż wilk wstanie więc wliczam też czas lotu, tutaj w praktyce wilczek wstaje prawie zaraz jak wyląduje
  • Odpowiedz
@Elec: dzięki za zainteresowanie, widzę że lubisz tak po chłopsku kombinować, majsterkować przy grach, tak jak ja jak byłem młodszy:), wiec tak na chłopski rozum, chyba nie ma sensu dowalać już do tego AArda, tylko dodać trochę do IGNI, bo wcześniej, zanim nie wydłubałem wszystkich kamieni ze zbroi i nie zastąpiłem ich kamieniami na AARD to miałem bardziej wyrównane obrażenia od AARD i IGNI, mogłem dawać na zmianę i były
RabarbarDwurolexowy - @Elec: dzięki za zainteresowanie, widzę że lubisz tak po chłops...

źródło: Screenshot from 2024-06-22 00-27-20

Pobierz
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Ja grałem pod zatrucie i adrenalinę więc za bardzo o znakach się nie wypowiem.

Chociaż u siebie trochę zczitowałem bo trzeba mieć 66 poziom żeby odblokować wszystkie potrzebne umiejętności a ja to zrobiłem modem który usuwa karę do expa jak robimy niskopoziomowe szare questy. Po prostu uważam że jest to głupia mechanika bo jak się robi wszystko to nie sposób ich ominąć. Ja jeszcze miałem tak że najpierw wyczyściłem
Elec - @RabarbarDwurolexowy: Ja grałem pod zatrucie i adrenalinę więc za bardzo o zna...

źródło: witcher 3 03.05.2024 build

Pobierz
  • Odpowiedz