Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: że nie mamy murzynów nie znaczy że mamy samych polaków, większymi francuzami czy niemcami są ci murzyni z ich drużyn niż polakiem nicola zalewski czy taras romańczuk, no i nieobecny mati XD
  • Odpowiedz
@prismo: proponuje robić badania DNA piłkarzom, e tam DNA, jeszcze przebadać genealogie, jak okaże się że nie są 100% rdzennymi polakami to nara z 'reprezentacji narodowej', nie?
  • Odpowiedz
@blablalbla: rozumiem takie ocenianie polskości Casha w momencie w którym od paru lat nauczył się może 2 słów z polskiego i wykuł hymn na pamięć, co pozwala wysnuć wnioski odnośnie jego rzeczywistych odczuć narodowościowych ale absolutnie nie rozumiem jak możesz negować polskość Romańczuka i Zalewskiego. Obaj mówią dobrze po polsku w moim przekonaniu, słychać u Tarasa akcent, a u Zalewskiego trochę widać, że ma problem z płynnym mówieniem co wynika z
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: ja absolutnie nie mam nic przeciwko temu żeby oni grali dla Polski i uważali się za Polaków, użyłam ich tylko jako porównania bo absurdem jest wyśmiewanie hehe murzynów z innych reprezentacji jakby ich nic nie łączyło z krajem dla którego grają tylko dlatego że są hehe murzynami.
  • Odpowiedz