Wpis z mikrobloga

@sorek: nie znam się na tym, co poradzę :P A na Allegro używane chodzą od 500zł już, poza tym dostępne są już S4 i S5, więc nie wiem czy ta S3 taka dobra.

Ten jest używany od roku-dwóch (nie wiem dokładnie), mój dobry kolega miał go jako służbówkę, ale on dba o rzeczy, telefon ciągle w pokrowcu itd. Twierdzi, że bateria trzyma mu dwa dni, a on bardzo dużo rozmawia.
  • Odpowiedz
@sorek: Okej, to może ugram jeszcze 50-100, ja mu często z kompem pomagam :P A jak z tymi słynnymi androidowymi lagami? Ja od stu lat uzywam Galaxy Mini (jedynki), więc low-end motzno, dlatego lagi bywają. Jak to w tych wyższych seriach, że #bojowkawindowsphone się tak pieni?
  • Odpowiedz
@sorek: :D To spoko, w takim razie może dogadam. Co prawda gadżeciarzem nie jestem i nie mam super parcia na sprzęt, ale niestety mój staroć pomału wymięka pod wieloma względami. Dzięki za pomoc, jak coś to będę jeszcze męczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontra: no bo jak se #!$%@? 50 apek na raz, odpalisz neta z synchronizacja i #!$%@? 98% ramu, to może Ci się podwiesić na moment. ;|

ew. jak kupujesz low enda i wrzucasz na niego mialiard apek. A windows Ci się nie zawiesi. (bo nie ma apek xD)
  • Odpowiedz