Wpis z mikrobloga

1. Polska zostaje objęta procedurą nadmiernego deficytu
2. trzebazaciskacpasa.exe
3. pieniedzy nie ma i nie bedzie
4. zamykane szpitale, ograniczane pieniądze na inwestycje
5. mimo wszystko, kredyt na start wchodzi cały na biało, 21 miliardów znalazło się dla deweloperów

To będzie najśmieszniejsze gówno ever. I ja będę to śledził XD
#nieruchomosci
  • 21
  • Odpowiedz
@dziadeq: Dlatego chcieli go (kredyt na start) szybko wprowadzić na początku roku, bo wtedy procedura nadmiernego deficytu też była pewna, ale jeszcze w mediach o tym nie pisali.
  • Odpowiedz
@GladysDelKarmen: A PO jakoś rozdawnictow ukraca, czy mi coś umknęło. Bo na razie koajrzę kredyt 0%, babciowe, dopłaty do elektryków używanych, 3 mld na telewizję publiczną, trzynastki i 800+ nazwane Tuskowym ¯\(ツ)/¯ Obie partie, to są dwie strony tej samej monety
  • Odpowiedz
wiadomo, 5 osób pisze na tagu i nikt tego nie czyta, dlatego program który miałeś wejść bez żadnego gadania, nagle wisi na włosku i praktycznie w co drugim wywiadzie z politykiem jest pytanie o szkodliwości tego kredytu XD


@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: bańka mała, ale wariatów. Wiem, bo sam złożyłem kilka zapytań publicznych- do różnych instytucji. Natomiast ogół wyborców KO no sorry, oni mają takie grupy jak Pisowskie tylko w drugą stronę. Pamiętam
  • Odpowiedz
jak będziesz pisał na wypoku o tym to cię będą od Mateckiego wyzywać xd


@gnt_1: morda maaaateeeeeckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kacapsko onuco konfedepisowska eeeeehhh it's over... czy jakoś podobnie do tego tekstu mają swoje pozdrowienie fajnopolaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A PO jakoś rozdawnictow ukraca, czy mi coś umknęło. Bo na razie koajrzę kredyt 0%, babciowe, dopłaty do elektryków używanych, 3 mld na telewizję publiczną, trzynastki i 800+ nazwane Tuskowym ¯\(ツ)/¯ Obie partie, to są dwie strony tej samej monety


@AtlantyQ: ważne, że j...ć PiS ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jak będziesz pisał na wypoku o tym to cię będą od Mateckiego wyzywać xd


@gnt_1: Przecież tak nie jest. Całe społeczeństwo jest nieprzychylne kredytowi 0% szans na mieszkanie. Zandberga z Razem też wyzywają od Mateckich? Chyba nawet najwięksi uśmiechnięci fani Tuska nie lansują tego horrendalnego pomysłu w internecie.
  • Odpowiedz