Wpis z mikrobloga

Czaicie, że jeszcze niedawno foliarze mówili, że nie można rozszerzyć EURO do 24 zespołów, bo straci to elitarność? Albo ich argument, to może kwalifikacji nie róbmy XD Ich 2 argumenty które przeczytali gdzieś pewnie od jakiegoś janusza, słynna i pusta elitarność i hurr durr "nie róbmy elimiacji".

Gdyby ich posłuchać, to EURO miałoby 16 zespołów i takich meczów jak Albania Chorwacja, Gruzja Turcja nie byłoby. EURO trwałoby krócej ale za to byłoby mniej emocji. Ci foliarze to ci sami, co przeciwnicy VARu. Szuria.

#mecz
  • 23
  • Odpowiedz
@dziadeq elitarność to jest największy argument inwalida xD

Piłka musi się zmieniać jeśli chce być atrakcyjna dla widzów i wciąż przyciągać miliony ludzi przed telewizory. Najlepiej zabetonować i po raz tysięczny oglądać mecze kilku drużyn/reprezentacji
  • Odpowiedz
  • 1
@strikte: napisz im, że można rozszerzyć EURO do 32 zespołów bo oprócz tego co mamy to grałaby Norwegia z Haalandem czy Szwecja to dostaną piany na ustach XD No ale wiadomo po co komu mecz Francja - Norwegia i pojedynek Mbappe z Haalandem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dziadeq: jestem zwolennikiem VARu, nadal nie jest zwolennikiem 24 zespołów, bo to oznacza, że w grupach możesz sobie grać #!$%@? i tak z niej wyjść i jeszcze wygrać mistrzostwo, vide Portugalia. Niech jeszcze do 32 rozszerzą i pozwolą wszystkim 3 miejscom wychodzić z grupy.

Nope
  • Odpowiedz
  • 34
@bregath: jakby rozszerzyli do 32 zespołów to z grupy wychodziłyby tylko 2 zespoły zamiast 3 i grałaby Norwegia z Haalandem. No ale na co to komu.
  • Odpowiedz
  • 0
@dziadeq Albania przecież wyszła z pierwszego miejsca w grupie z Polską to jakby nie grała ? xD Turcja też z pierwszego miejsca wyszła. A że nie byłoby Gruzji na euro? przeżylibyśmy:-) jak dla mnie 16 ekip to optimum
  • Odpowiedz
  • 5
@kris006: nie jest, dlatego ja jestem za 32 zespołami na euro. Poziom jaki mamy plus dołożyć Norwegie z Haalandem, Szwecję z Isakiem i innych i byłoby super. Wychodzą 2 zespoły z 4 zespołów w grupie, a jeszcze więcej emocji, a poziom sportowy nadal wysoki.
  • Odpowiedz
@dziadeq: Szwecja, Norwegia, Grecja, Walia, Finlandia, Bośnia, Islandia, Macedonia i gramy. Te drużyny grały już na turniejach. Kwalifikacje służyłyby do odsiewania państw-miast i totalnych frajerów typu Izrael i Bułgaria.
  • Odpowiedz
@dziadeq:
Zróbmy 48 jak MŚ skoro im więcej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy 32 drużynach to schodzimy już w rejony ekip typu Czarnogóra czy Macedonia według rankingu, a zawsze są jakieś niespodzianki.

Mi się podobało mega Euro z 16 drużynami, może Polska nie grała, ale była ostra #!$%@? od fazy grupowej, bo bardzo łatwo można wylecieć, bo w grupach były 3-4 bardzo dobre ekipy. A
  • Odpowiedz
nie jest, dlatego ja jestem za 32 zespołami na euro.


@dziadeq: wiesz, że państw w europie jest 44? równie dobrze można wtedy pominąć eliminacje i niech wszyscy grają na euro :D
  • Odpowiedz