Wpis z mikrobloga

Cztery materiały wysrali z Mazurkiem, gdzie bezpośrednio powiązali śmierć żołnierza z procesem wobec dwóch innych żołnierzy 2 miesiące wcześniej. O śmierć oskarżyli Bodnara, Tuska, Hołownie, Kosiniaka, Holland i innych celebrytów.

Jak się okazało, że nie było związku przyczynowo skutkowego, że tamci dwaj zostali zgłoszeni do żandarmerii przez własnych kolegów, że sposób w jaki używali broni zagrażał życiu pozostałych funkcjonariuszy na granicy, to nie ma żadnego nowego materiału, żadnej refleksji i sprostowania swojego fejka który zrobił milionowe zasięgi.

Jest za to kolejny odcinek, gdzie Stanowski się wzbija się na apokaliptyczne granice oburzenia o obrazek w jakiejś galerii we Wrocławiu. Coś absolutnie niezauważalnego i nieznaczącego w perspektywie konfliktu na granicy, postrzegania pracy żołnierzy urasta do rangi największego skandalu w tygodniu.

#kanalzero #polskiyoutub #granica #stanowski
Amatorro - Cztery materiały wysrali z Mazurkiem, gdzie bezpośrednio powiązali śmierć ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
Widzę, że jednak ludzi to interesuje:


@Thorrand: No i właśnie dzięki jego działaniom sytuacja nieistotna urasta do rangi sprawy wagi państwowej. I tak jak on będzie se nagrywał co chce, to ja będę komentował jak chcę.
  • Odpowiedz
To dziwne, że Stanowski nie nagrywa filmów o tym, o czym Ty chcesz... tylko nagrywa o tym, o czym on chce ¯\(ツ)/¯


@Thorrand: niech tylko potem nie żąda nazywania siebie "dziennikarzem" a swojego kanały na YT "telewizją"
  • Odpowiedz
No i właśnie dzięki jego działaniom sytuacja nieistotna urasta do rangi sprawy wagi państwowej. I tak jak on będzie se nagrywał co chce, to ja będę komentował jak chcę.


@Amatorro:

Ale najpierw było znalezisko na wykopie, a potem nagranie Stanowskiego, lol
  • Odpowiedz
@Thorrand: bo prowadzenie kanału na YT gdzie wybierasz sobie tematy i dobierasz gości to publicystyka i tworzenie narracji a nie dziennikarstwo. I nie, nie zmienia tego fakt, że takich standardów nie utrzymuje wielu dawnych dziennikarzy i telewizji. Zresztą post OP-a dobrze identyfikuje problem - jak rzeczywiści czy domniemani lewacy choćby pierdną to od razu jest walone z armaty, a jak komuś ze środowiska byłej większości sejmowej stawiane są poważne zarzuty
  • Odpowiedz
gdzie wybierasz sobie tematy i dobierasz gości to publicystyka i tworzenie narracji a nie dziennikarstwo.


@NicolasLatifi:

To ja jestem jakiś głupi chyba, bo wydaję mi się, że wszędzie to tak działa. Ale pewnie się mylę więc na pewno podasz mi przynajmniej 2... no chociaż 1 telewizję, gazetę, kanał na YouTube, portal internetowy, który robi inaczej :D
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi:

Zresztą post OP-a dobrze identyfikuje problem - jak rzeczywiści czy domniemani lewacy choćby pierdną to od razu jest walone z armaty, a jak komuś ze środowiska byłej większości sejmowej stawiane są poważne zarzuty to nagle magicznie powraca domniemanie niewinności pokracznie rozumiane w tym momencie przez Stanowskiego jako nabieranie wody w usta


A do tego się nie odnoszę, bo to kwestia opinii. Na przykład ja tak nie uważam :)
  • Odpowiedz
  • 1
@midcoastt dziennikarz podaje informacje, Stanowski z Mazurkiem te informacje komentują i narzucają narrację. Oni nie są dziennikarzami tylko publicystami celebrytami
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: @Zenek_

A w przypadku Mellera i Matczaka są znowu pretensje, że za bardzo sprzyjają obecnej władzy. Wszystkim ludziom się nigdy nie dogodzi więc nie wiem czego wy tak naprawdę oczekujecie od tego kanału.
  • Odpowiedz