Wpis z mikrobloga

Inżynier Ugo Notaro to powrutowiec ale jako jeden z niewielu tak skomentował to zdarzenie w #lemans :

Odpowiedzialność za wypadek żółtego Ferrari Roberta Kubicy z BMW VanThoora została całkowicie przypisana polskiemu kierowcy.
Zdjęcia pokazują jednak, że prawda jest zupełnie inna.
Jedynym, który nie zawinił był właśnie
Robert Kubica, który prowadził i miał pełne prawo do tego, aby mieć wolną drogę.
Żaden z kierowców, którzy zostali wyprzedzeni, nie zwolnił ani nie ustąpił miejsca, zdjęcia są wymowne
Właśnie pojawiło się wideo z analizą wypadku.

#f1 #kubica #powrutcontent
Verdino - Inżynier Ugo Notaro to powrutowiec ale jako jeden z niewielu tak skomentowa...

źródło: 0393DDA1-71D0-4C26-AD4F-782E648ADAFA

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Verdino: to samo co Brazylia 2018. Tam Max dał dupy tutaj kubica. Po co się #!$%@? skoro to on ma najwiecej do stracenia. Kogo obchodzi czyja wina. Prowadzisz, uważaj żeby amator cie nie #!$%@?. Liczy się tylko jak się to skonczylo. W tym wypadku miał jednak szczęście w nieszczęściu. Bo przynajmniej nie skończył tego razem z bmw
  • Odpowiedz
  • 6
@Madessi_: bardzo słuszne rozumowanie ale kiedy walczysz o wygranie w LeMans i BMW przed tobą gdyby nie prostowało szykan to byłoby już dawno zdublowane w pewnym momencie tracisz cierpliwość
  • Odpowiedz
@Verdino: BMW #!$%@?ło z szykanami, Kubica #!$%@?ł na prostej, Kubica ukarał BMW DNFem, sędziowie ukarali Kubicę tylko 30 sekundami stop&go, gdyby BMW nie robiło takich cyrków to Kubica dostałby minimum minutę, a raczej skończyłoby się na 3 minutach stop&go

Niebieskie flagi nie mają nic do rzeczy w tej sytuacji bo były pokazywane Porsche GT3, BMW nie obowiązywały bo był z Kubicą na tym samym okrążeniu i walczył o brak dublowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: następny gotowy co szuka kelnera xD
Posłuchaj:
Jestem antyporutowcem bo KUBICA REKLAMOWAŁ SZPRYCE ANTYCOŚ19 a to dla mnie (!) największa zbrodnia
więc byś jasno wbił sobie do głowy że nie bronię TWOJEGO przeciwnika!
Obiektywnie stwierdzam że Kubica nie ma winy w tamtym wypadku
Kropka
I hui mu na ryj a także takim antypowrutowcom jak ty
  • Odpowiedz
@Verdino: Kubica jest winny tego wypadku, stwierdzam to ja, stwierdzili to sędziowie, stwierdza to BMW, Kubica przy wyprzedzaniu nie zachował ostrożności i za szybko chciał zajechać drogę Vanthoorowi. Nie pierwszy i nie ostatni wypadek tego typu

Tu masz Glickenhausa broniącego się przed zdublowaniem przez oba Ferrari, to było rok temu. Jak widać, brak niebieskich flag, bo w takiej walce one nie istnieją
JednaRenkaJedenKaleka - @Verdino: Kubica jest winny tego wypadku, stwierdzam to ja, s...
  • Odpowiedz
@Verdino: Te flagi dotyczył Vanvalla który był już zdublowany przed restartem za SC

Tracił okrążenie do Ferrari i prawdopodobnie również do Glickenhausa choć tego nie jestem pewien

Sam opis wskazuje, że jedynie Glick był na tym samym okrążeniu co Ferrari

Onboard with 50 Ferrari as it charges through the field at night restart, putting another lap on the 2 Cadillac, Vanwall and a chase against the 709 Glickenhaus.
  • Odpowiedz
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: powtórzę :
#ostatniaprosta jako leader wyścigu (z przewagą okrążeń) ma swoje prawa i ty durniu który masz bogate straty (do tego- leadera) #!$%@? z drogi
Zwłaszcza kiedy swieci na niebiesko
Inaczej jesteś bucem
I chce zobaczyć twoją przyszłą karierę xD
  • Odpowiedz
@JednaRenkaJedenKaleka: powtórzę :

#ostatniaprosta jako leader wyścigu (z przewagą okrążeń) ma swoje prawa i ty durniu który masz bogate straty (do tego- leadera) #!$%@? z drogi

Zwłaszcza kiedy swieci na niebiesko

Inaczej jesteś bucem

I chce zobaczyć twoją przyszłą karierę xD


@Verdino: Tak nie wyglądają wyścigi długodystansowe, zrozum to, ty myślisz o zasadach z F1 w stosunku do długich dystansów, to tak nie działa
  • Odpowiedz