Wpis z mikrobloga

Hejterom rozszerzenia turniejów i ogółem futbolu reprezentacyjnego powinno się puścić ten mecz lub Rumunia - Ukraina, więcej emocji niż przez pół sezonu klubowego gdzie 6 razy w roku gra Real z Barceloną

#mecz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@jacas przecież zarówno Rumunia jaki Ukraina nie raz grały już przy 16 zespołowym Euro więc co to ma do rzeczy ?
  • Odpowiedz
@jacas: w sumie mecz jednego z faworytów czyli Anglii był najnudniejszy, Spoko że jest tyle drużyn bo nie uważam że ten turniej traci na prestiżu a przy okazji zdarzają się fajne mecze wśród tych słabszych drużyn typu Ukraina-Rumunia czy właśnie Turcja-Gruzja
  • Odpowiedz
  • 1
@RKN_: ale na ten turniej weszły przez baraże. Bardziej chodzi mi o sam fakt, że przy 16 drużynach często są zamknięte mecze między faworytami, a taka Gruzja czy Rumunia nie mają nic do stracenia i z drużynami na zbliżonym poziomie robią meczycho.
  • Odpowiedz
  • 4
@Mr_freeman: no to już raczej przeginka, ale wstrzymam się do turnieju z osądem. Mundial w grudniu też hejtowałem, a na końcu mieliśmy zajebisty turniej.
  • Odpowiedz
@MrFryteczka: a widzisz to nawet nie wiedziałem, że ogarneli, ale i tak poziom na świecie nie jest tak wyśrubowany jak w Europie. Euro to nawet i 32 zespołowe moznaby oglądać bez uszczerbku na zdrowiu. Szwecja, Norwegia, Walia, może nawet Grecja, Irlandia czy Bośnią nie zanikaliby znacząco poziomu turnieju
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_freeman: zmienili na 4 drużynowe grupy i jestem dobrej myśli. Jest kilka ciekawych ekip w Azji, Afryce czy Ameryce które grają fajną piłkę i mają cirkawych grajków ale zawsze mieli pecha w eliminacjach.
  • Odpowiedz
  • 0
@jacas

ale na ten turniej weszły przez baraże. Bardziej chodzi mi o sam fakt, że przy 16 drużynach często są zamknięte mecze między faworytami, a taka Gruzja czy Rumunia nie mają nic do stracenia i z drużynami na zbliżonym poziomie robią meczycho.


No nie wiem..wiele euro kojarzy mi się z bardzo dobrą grą nie- faworytów. Tacy Czesi,Duńczycy czy Rumunii czy inni rozprawiali się nieraz z Anglikami, Niemcami czy Holendrami po kapitalnych meczach
  • Odpowiedz
@Mr_freeman: tu polemizuje uważam że Mundial to maks 48. Minusem jest to że Europa zyskuje tylko 3 miejsca więcej z 13 na 16. Natomiast dobre jest to że więcej będzie o 1 ekipę z Ameryki PŁD. Azja i Afryka dostaną kilka miejsc więcej a pula ciekawych kolorowych zespołów jest tam duża (oglądanie PNA i PA) mnie w tym utwierdziło. No i aż 104 mecze coś pięknego ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@MrFryteczka: ja właśnie liczę, że nie tylko Nowa Zelandia ale Wyspy Salomona które były drugą siłą w Oceanii właśnie skompromitowali się Pucharze Oceanii i już dzisiaj opadli z grupy po meczach z Vanuatu i NZ
  • Odpowiedz
przecież zarówno Rumunia jaki Ukraina nie raz grały już przy 16 zespołowym Euro więc co to ma do rzeczy ?


@RKN_:

Ukraina nigdy nie awansowała do Euro z 16 drużynami. Grała w takiej formule tylko raz - gdy była gospodarzem. A Rumunia jest teraz słabsza niż 20-30 lat temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@falden była też dość słaba w '84 kiedy pierwszy raz awansowała i to do 8zespolowego Euro .Tak czy inaczej uważam że 16 druzyn to optimum mające jakaś tam wywazoną elitarność, gdzie jednak dość często może dochodzić do niespodzianek
  • Odpowiedz
@MrFryteczka: minus jest taki, że faza grupowa pewnie podobnie jak w przypadku Euro wyeliminuje tylko 25% zespołów. Jak na turnieju rozgrywanym w Niemczech każda drużyna rozgrywa 3 mecze aby się pozbyć tylko 8 zespołów z turnieju
  • Odpowiedz
Hejterom rozszerzenia turniejów i ogółem futbolu reprezentacyjnego


@jacas Bez sensu. To jest głupi pomysł.
A dlaczego? Bo chcesz to puszczać ludziom, którzy Twoje zdanie i argumenty maja po prostu w dupie. Chcą się wyżyć, pokazać, że są lepsi i ich zdanie jest najważniejsze.
Hejtera nie przekonasz argumentami bo on hejtuje dla samego hejtowania.

Myślę, że miałeś na myśli trochę inna grupę ludzi
  • Odpowiedz