Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam własną wodę. Korzystałem z usług firmy, która zamontowała mi instalację mającą na celu uzdatnienie wody.
Przesyłam wam zdjęcie nowej łazienki ( 1,5 roku czasu użytkowana ).
Kilkukrotnie byli u mnie, grzebali żeby coś poprawić. Nie udało się. Armatura żółknie. Woda śmierdzi metalicznie. Zgłosiłem oficjalną reklamację miesiąc temu już na poczet przyszłej sprawy sądowej. Uznali ją za bezzasadna bo obniżyli mi parametry żelaza, mangamu coś tam do norm. Szczerze ? Co mnie to obchodzi ? XD Woda mi zepsuła łazienkę, śmierdzi metalem po ich kilkukrotnych wizytach. Zgodzili mi się to zdemontować i zwrócić kasę ( mimo nieuznania reklamacji ) Pytam ich co teraz z łazienką ? Jak to widzą ? Znalazłem firmę, która mówiła mi: Niech zostawią co jest, a trzeba będzie nam dopłacić za dodanie jednej jakieś tuby i innych rzeczy. Co byście zrobili na moim miejscu ?
Rzeczoznawca i do sądu ?

#budujzwykopem
#budowlanka
#woda
Wontensso - Cześć. Mam własną wodę. Korzystałem z usług firmy, która zamontowała mi i...

źródło: WhatsApp Image 2024-06-18 at 10.37.31

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Wontensso jak oddali chajs to już połowa sukcesu, zapytaj się sąsiada który ma własne ujęcie wody czy też ma takie same problemy i z jakiej głębokości czerpie wodę

próbowałeś to jakoś umyć (punktowo) octem/ chlorem itp? to jest osad czy takie odbarwienie na wskroś?
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov: Osad jakiś, który z brodzika już raz zszedł jako tako (użyłem octu + sody) . Płytki to jest już raczej temat nie do ogarnięcia. Tak samo silikon i fugi. Nie mam sąsiadów
  • Odpowiedz