Wpis z mikrobloga

Znowu będzie kontrowersyjnie, ale miałam wczoraj rozmowe ze znajomymi. Zaczęliśmy rozmawiać o tym jaki typ faceta jest "pożądany" przez kobiety. Poniżej wyniki naszej dyskusji.
* Mam nadzieję, że kojarzycie te postacie, bo chodził o ich charakter, sposób bycia itp.

I teraz pytanie czy to opinia ludzi dookoła których się obracam czy ktoś poza naszym kręgiem również tak myśli.

#zwiazki #randki #mezczyzni #kobiety
ziel_9 - Znowu będzie kontrowersyjnie, ale miałam wczoraj rozmowe ze znajomymi. Zaczę...

źródło: temp_file4863127920214799943

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@ziel_9: niefortunne zdjęcie gościa z biura, tego drugiego nie znam, ale ogólnie gość oprócz bycia gigachadem jest sympatyczny i opiekuńczy, więc wydaje mi się dużo lepszy od Lucyfera i to nawet na początku relacji
  • Odpowiedz
  • 0
@mewten: Zdjęcia zostały wybrane "pierwsze lepsze". Chodziło o przedstawienie postaci za którą idzie konkretny charakter, zachowanie itp. Żeby lepiej zobrazować o czym jest mowa - niestety post raczej skierowany do osób, które oglądały te seriale i filmy i wiedzą co dane postacie reprezentują.
  • Odpowiedz
@ziel_9 prawda jest dużo bardziej skomplikowana. Im kobieta jest stabilniejsza emocjonalnie i zdrowa psychicznie tym bardziej chce takiego faceta jak Jim z The Office, a im bardziej kobieta jest chora psychicznie to bardziej prawdopodobne że wybierze takiego jak Ci po prawej.
  • Odpowiedz
typ faceta


To wszystko zależy czy laska szuka faceta na raz, czy mężczyzny na całe życie.
Wtedy kieruje się całkowicie innymi kryteriami.
  • Odpowiedz