Aktywne Wpisy
czemu nikt się nie czepia #indie albo #pakistan o b--ń atomową i im jej nie blokują a #iran już tak? Czy nie powinno być tak że państwa które miały / mają b--ń atomową powinny zwalczać każdy kraj dążący do b---y atomowej? Albo w drugą stronę, zezwolić na to i każdy kraj do odstraszania powinien mieć swoje głowice nuklearne

sossaa +13





Zapraszam serdecznie do lektury, statystyki znajdują się w komentarzach.
W związku z bardzo dużą ilością materiału i dosyć sporym rozmiarem tabel, polecam otwierać grafiki w nowej karcie na komputerach lub otwierać w pełnej rozdzielczości na telefonie.
Przypominam także, że statystyki dotyczącą tylko i wyłącznie rund 1-7, nie jest wliczona w nią runda nr 8, która została już odjechana.
#zuzel #typerzuzlowy
źródło: Statystyka1-7
Pobierzźródło: TabelaRundy1-7
PobierzRunda 1: balbezaur (108 pkt)
Runda 2: dust93 (115 pkt)
Runda 3: Borysko_88 (121 pkt)
Runda 4: user512 (81 pkt)
źródło: ZwycięzcyRund
PobierzNa 28 odjechanych meczów, najlepszą skutecznością w typowaniu poprawnych zwycięzców meczu, poszczycić może się Poyar, EloBreko, wietrznyprzegryw, kielishek oraz 84RT3K, którzy trafili 23 zwycięzców, co przełożyło się na 82,14% skuteczności.
Najwięcej poprawnych wyników trafił ogrod87 oraz koldinho, po 6.
źródło: Skuteczność
PobierzSześciu uczestników ustrzeliło "50" punktów, czyli poprawnie wytypowane remisy.
Samodzielnym liderem w "35" jest koldinho, ustrzelił 6 poprawnych wyników.
O włos od poprawnego wyniku, czyli za "20" punktów był/a dw951ga, bo aż 9 razy.
Pozostałe
źródło: PunktyKtoIle
Pobierzhttps://wykop.pl/wpis/75623249/juz-10-kwietnia-rusza-ix-edycja-typera-zuzlowego-d
Gotowi na dawkę emocji i adrenaliny? Już za ponad 2 tygodnie startuje żużlowa PGE Ekstraliga, a co za tym idzie, rozpoczynamy już dziewiąty sezon Typera Żużlowego! Przygotuj się na niezapomniane emocje!
Dołącz do