Wpis z mikrobloga

Ja tam od 15 października chodzę z uśmiechem na twarzy po tym jak PiS się przewrócił i głupi ryj rozbił.
Właśnie dlatego, że przez tępą propagandę w #tvpis dzieliliście ludzi, o kradzieżach i stanowieniu ujowego prawa po nocach nie wspomnę.
I wiedzcie, że obrażaniem ludzi którzy na was nie głosowali, nie sprawicie, że zagłosują ponownie.
#bekazpisu #polityka
SynMichaua - Ja tam od 15 października chodzę z uśmiechem na twarzy po tym jak PiS si...

źródło: obraz_2024-06-18_105340529

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Nikt mi tak nie obrzydził Polski i patriotyzmu jak PiS


Idealnie dowodzi to tezy, że nie rozumiesz czym jest Polska i patriotyzm. Niech zgadnę: w razie "w" dumnie zwijasz pantalony w walizkę i myk, za granicę?

@maad:
  • Odpowiedz
@SynMichaua wytłumaczy mi któryś pisowiec co jest złego w uśmiechaniu się? Dlaczego uważacie, że uśmiech jest zły i używacie tego określenia jako coś obraźliwego? Nie jestem za żadną opcja polityczna, ale irytuje mnie to bardzo.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Wiele osób się czuje jak obcy w swoim kraju przez sztuczne podziały. Prawdą jest że Polak nikogo bardziej nienawidzi niż drugiego Polaka. Nie widzę sensu dalej się rozpisywać bo już mnie zaszufladkowałeś
  • Odpowiedz