Wpis z mikrobloga

  • 19
@EssaOskar2007 Dla mnie to może go nawet Lasik pobić i mam to gdzieś. Tu liczą się takie widoki jak zagotowany czajnik u Denisa, czy Labrygas skaczący o krykach przez siatkę oktagonu, albo Gracjan tłumaczący się że walił konia nie w wigilię tylko 1 świeto.
  • Odpowiedz
@LordKutanga: Szachta z całym szacunkiem, ale zrobi Natanowi dziecko w oktagonie, to będzie egzekucja. Natan do Denisa wyszedł na 2-3 sekundy, tutaj nawet jak pójdzie na wymianę, 10 sekund nie wytrzyma. Nikt nie da połamać na rok Natana, taka prawda. Kura znosząca złote jaja. Nawet gadką kim był, jest jego ojciec, tak zakręcił, że ja nie wiem czyim w końcu synem on jest;) Natan niech obija Kaczora, Kaspelę, Lasika, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Sylwiusz89 Zawsze można zrobić przekręt jak przy Farmazeuszu i w ostatniej chwili wrzucić Szachcie kogoś, kto obije mu mordę. Będzie najpierw miał zniszczoną psychę na konfach i potem #!$%@? w klatce, czyli win-win. Tylko problem pewnie taki, że normictwo nie zrozumie i będzie się pruć.
  • Odpowiedz
@LordKutanga: Szczerze to ja nie wiem czy ten Szachta jest potrzebny tam, choć jakaś walka 2 na 2, on z Denisem na Labrygę z jakimś nawet Lizakiem od Mirka może bym zobaczył. Denis Z. walką z Pasternakiem dał pokaz tego, że głowa siadła, ale jest w stanie dawać dobre walki i to jest ok, ale ja mam już dosyć tych wszystkich ex-gangsta w oktagonie. Chic nawet tą Nadię już zdążył
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Tylko w Clout, w PRIME, w FAME matchmaking nie jest istotny, jest jakiś dym Książulo z Chajzerem, dzwoni telefon, po 800k+ na łeb i gadamy. Matchmaking o czym gadał kiedyś pięknie Borek to nic innego jak robota całego Wojo w KSW, on sportowo układa walki, dogaduję itd, a i tak na koniec mu wychodzi, że Przybysz i Wikłacz 4 razy chyba na KSW zawalczyli, ze sobą, a raz poza,
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Strzałek, kółek, nie porysuję, abyś zrozumiał, że w takich organizacjach tego nie ma. One są tak daleko od sportu jak mecz Tura Bielsk Podlaski z KS Wasilków do finału LM Dortmund-Real jeśli chodzi o piłkę nożną...
  • Odpowiedz
@Wykopek166373: Najman ostatnio obijany mocno, oczko z Jackiem, łuk brwiowy z Fonfarą, ale to prawda Najman po każdej porażce, może oprócz Salety wyglądał jakby prysznic opuścił, a nie oktagon. Z Trybsonem zero śladów walki, z Pudzianem zero śladów walki itd.
  • Odpowiedz
@LordKutanga: a ja tam uważam że Natan i Kaczor to też klasa zestawienie będzie. Natan będzie go podpalał, Kaczorowi popalą się styki. Jeszcze będziemy wspólnie miło się przy tym brechtać
  • Odpowiedz