Wpis z mikrobloga

@Hexenbrenner: inny scenariusz jedziesz do lumpenhausu 4.0 gdzie łysy nagrywa cię w twoich ulubionych spodenkach i koszulce ostatni gniot łysego 7 minuta pijesz bo lubisz oglądasz oczywiście mecz rozwalasz rękę w dziwnych okolicznościach ;) wstajesz rano mówisz że myłeś szklankę i te same ciuchy co miałeś wczoraj są zakrwawione ;) co ty na taki scenariusz? A i mówisz na odcinku że się umyłeś bo pewnie wszyscy chodzimy dwa lub trzy dni
  • Odpowiedz
A i mówisz na odcinku że się umyłeś bo pewnie wszyscy chodzimy dwa lub trzy dni w tych samych ciuchach XD


@Wielki_Szu_Concept: Pisałem nawet tu kiedyś, że miałem takiego "kolegę" we Wrocławiu, który mył się raz w tygodniu. Mówił, że się nie poci. On na prawdę na pytanie dlaczego się nie kąpie, a przecież to pytanie ktoś zadawał z powodu takiego, że organoleptycznie jego wyjątkowa dbałość o środowisko i ograniczenie zużycia
  • Odpowiedz
@adik75: mam takiego znajomego w uk, chlop 5 dych na karku i tez sie kapie raz w tygodniu.... XD mowi, ze jego rodzice tak sie kapali raz na tydzien i jego tez tak nauczyli.
  • Odpowiedz