Wpis z mikrobloga

@Klajno: ja dalej sie nie dowiedziałem o co chodzi z tym garnkiem bo żadnemu shilującemu nie chce sie tego wytłumaczyć xD Zależy wam bardzo jak widać na nowych kupujących xD
  • Odpowiedz
@Klosmajster @Wypokowicz93: Przecież tam jest 8% podatek od kupna i sprzedaży. To nie jest SOL, gdzie możesz wchodzić za 100, sprzedawać za 100, znów wchodzić za 100 i tak w kółko. Na LPC wejdziesz za 100, sprzedasz za 100 i wejdziesz za 84, bo zapłaciłeś łącznie 16% podatku. Im więcej osób kupuje i sprzedaje, tym więcej transakcji, większy wolumen i więcej wpływów do garnka.
@To_The_Moon: W garnku masz prawie 11
  • Odpowiedz
@dman777: No ale co z tego garnka jak mc będzie non stop mały a będzie rosnąć tylko LP i portfel dev. Jedyny sposób chyba to kupić zaraz po rozbiciu garnka (zaraz po dumpie kupionych LPC przez boty) i sprzedać znowu przed rozbiciem
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: Wyobraź sobie, że jest token DUPA, który pobiera 2% podatku od kupna i sprzedaży i po wymianie tokenów na BNB wrzuca je do płynności. Ten token mamy Ty i ja. Nagle wpada 10 osób i w ciągu 24 godzin kupują i sprzedają token DUPA za $60000 (100 BNB) po czym znikają. Zostaje po nich jedynie ślad w postaci podatku, więc do płynności wpadło 2 BNB. Co się dzieje z ceną
  • Odpowiedz