Wpis z mikrobloga

Najświętszy Jan Paweł II wyruszył w podróż po Polsce, aby nauczyć ludzi nowych, niekonwencjonalnych sposobów podrywania. W jego planach znalazło się także spotkanie z grupą przedszkolaków, którym planował przekazać swoją mądrość w tej kwestii.

Kiedy papież wszedł do sali, dzieci z radością machały mu i krzyczały "Dzień dobry panie, Papieżu!". Jan Paweł II uśmiechnął się do nich szeroko i zaczął swoje kazanie.

"Drogie dzieci, dzisiaj chciałbym wam opowiedzieć o trudnej sztuce podrywania dzierlatek na tak zwany hook-up. Istnieje wiele technik, ale ja dziś podzielę się z wami jedną, która działa zawsze." - zaczął mówić papież, patrząc na swoich małych słuchaczy.

"Kiedy spotkasz kogoś, kto ci się podoba, możesz zrobić coś bardzo prostego, co sprawi, że ta osoba zwróci na ciebie uwagę. Możesz na przykład powiedzieć: 'Hej, chcesz zagrać ze mną w piłkę?' lub 'Cześć, mam lizaka, chcesz się nim podzielić?'"

Dzieci patrzyły na papieża z zaciekawieniem, słuchając każdego jego słowa.

"Jeśli chcesz być odważny, możesz też zapytać: 'Czy mogę cię poznać lepiej?" - kontynuował Jan Paweł II. "Ale pamiętajcie, żeby zawsze szanować drugą osobę i jej granice. Miłość powinna być zawsze oparta na udanej konsumpcji i okrążaniu ograniczeń."

Po skończonej lekcji podrywania, dzieci z uśmiechem na twarzach zaczęły zadawać pytania papieżowi. Jan Paweł II odpowiadał na nie cierpliwie i uśmiechnięty, ciesząc się z możliwości dzielenia się swoją mądrością z najmłodszymi.

Kiedy spotkanie dobiegło końca, dzieci żegnały się z papieżem z entuzjazmem i obiecały, że będą stosować jego nauki w praktyce. Jan Paweł II opuścił salę z dumą i radością, wiedząc, że jego nauki trafiły do serc najmłodszych i pomogą im w budowaniu zdrowych relacji ze starszymi duchownymi.

I tak oto, najświętszy Jan Paweł II został nie tylko papieżem Kościoła Katolickiego, ale także mistrzem sztuki podrywania, który swoją mądrością i miłością dotarł do serc nawet najmłodszych. Jego lekcje będą zawsze pamiętane i przekazywane z pokolenia na pokolenie.

#2137 #pasta #popepasta
  • 1
  • Odpowiedz