Wpis z mikrobloga

No elo. Dawno mnie nie było tutaj. Z resztą też, rzadko bywam u nas w mieście.
Gdzie i co warto zjeść w dzisiejszych czasach? Posłucham wszystkich propozycji, wybiorę kilka i w ciągu kilku nastepnych dni przedstawię swoje opinie.

A może w sierpniu jakieś #czestochowskiewykoppiwo ? Ktoś by się pisał?
#czestochowa
  • 12
  • Odpowiedz
@borysszyc: po sporej ilości testów ostatnio mi namiętnie siedzi "po brzegi", jak dla mnie najlepsza pizza aktualnie w tym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@borysszyc ja polecam „Miedziany Piec”, pizza niedaleko dworca głównego. Z burgerów polecam starego, dobrego „West Burger” na Rakowie. Co do kebsa to każdy ma inne zdanie, ciężki to temat w Częstochowie więc nie polecę nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do kebsa to każdy ma inne zdanie, ciężki to temat w Częstochowie


@MrFuncar: ostatnio otworzył się nowy kebab o wdzięcznej nazwie "KEBAB CZY KURCZE PIECZONE?", bardzo dobry, warto sprawdzić.
  • Odpowiedz
Jak dotychczas najkepsza pizza dla mnie jest w Pizza Stop na Lisińcu. Sprawdzę jutro Twoje polecenie


@borysszyc: a próbowałeś Bosco? Pizza Stop bardzo fajna, nawet dzisiaj w pracy jedliśmy, ale dla mnie to trochę idealny miks pomiędzy chamską pizzą polsko/amerykańską, a typową włoską. Bosco to już 100% to drugie, ale przyznam szczerze, że w Bosco nie jadłem już z 1,5 roku, więc mogło się pozmieniać.
  • Odpowiedz
@borysszyc: a no i w sumie dalej bardzo fajny jest Pireus, kojarzę Cię z #czestochowa, więc pewnie znasz, bo to żadna nowość, ale stały i naprawdę niezły poziom kuchni greckiej (typowo owoce morza też spoko).
Z w miarę nowości (otworzyli się z dwa lata temu) jest Rok Tygrysa w III Al. NMP, kuchnia azjatycka. Kilku znajomych zachwyconych, ja byłem dwa razy, z czego raz wziąłem kompletnie basic
  • Odpowiedz