Wpis z mikrobloga

Premier Tusk przed wyborami otwarcie informował, że Polska będzie beneficjentem paktu migracyjnego i w zasadzie na nim zyskamy.
No to właśnie poznaliśmy szczegóły:
- migranci mają dostać 2200 zł
- darmowe mieszkanie
- kieszonkowe ok 2500
Dla afrykańskiej rodziny 2 plus 2 będziemy wydawać z naszych podatków ok 12 tys zł.
Może ktoś wyjaśni na czym ma polegać ten zysk państwa Polskiego jeśli będziemy płacić albo kary za nie przyjęcie migrantów albo powyższe koszty stałe?
#polska #polityka #bekazlewactwa #granica
Polejmnie - Premier Tusk przed wyborami otwarcie informował, że Polska będzie benefic...

źródło: 20240617_194751

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Premier Tusk przed wyborami otwarcie informował, że Polska będzie beneficjentem paktu migracyjnego i w zasadzie na nim zyskamy.

No to właśnie poznaliśmy szczegóły:

- migranci mają dostać 2200 zł

- darmowe mieszkanie

- kieszonkowe ok 2500

Dla afrykańskiej rodziny 2 plus 2 będziemy wydawać z naszych podatków 12 tys zł.

Może ktoś wyjaśni na czym ma polegać ten zysk państwa Polskiego jeśli będziemy płacić albo kary za nie przyjęcie migrantów albo powyższe
  • Odpowiedz
No to właśnie poznaliśmy szczegóły:

- migranci mają dostać 2200 zł

- darmowe mieszkanie

- kieszonkowe ok 2500

Dla afrykańskiej rodziny 2 plus 2 będziemy wydawać z naszych podatków ok 12 tys zł.


@Polejmnie: Można prosić o źródło tych rewelacji, gdzie jest to napisane expressis verbis? To co wrzuciłeś w screenie nic takiego nie udowadnia. Próbuję już trzeci raz dzisiaj o to dopytać, bo jeśli jest to prawdą to jest to
  • Odpowiedz
  • 0
@Lemmonix: po pierwsze, chyba mnie z kimś pomyliłeś albo bardzo proszę o screeny potwierdzające twoje oskarżenia w stosunku do mnie.
Po drugie, nawet jeśli ten dokument nie jest prawdziwy to niebawem poznamy ten prawdziwy, bo przecież temat trzeba jak najszybciej usankcjonować prawnie i pewnie niewiele się będzie różnić, bo jak inaczej rozwiązać nie przemieszczanie się migrantów? Kwoty może będą się różnić i na koniec tej skomplikowanej matematyki wyjdzie nam 9k zamiast
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Ok! Przynajmniej jesteś szczery przyznając, że nie masz żadnego potwierdzenia na swoje tezy, ergo szerzysz dezinformację pisząc kłamstwa, że:

- migranci mają dostać 2200 zł - darmowe mieszkanie - kieszonkowe ok 2500 Dla afrykańskiej rodziny 2 plus 2 będziemy wydawać z naszych podatków ok 12 tys zł.


po pierwsze, chyba mnie z kimś pomyliłeś albo bardzo proszę o screeny potwierdzające twoje oskarżenia w stosunku do mnie

Pisałem o innych OPach,
  • Odpowiedz