Wpis z mikrobloga

Zofia K. polska windsurferka i medalistka olimpijska została zatrzymana w związku z oszustwem jakiego miała się dopuścić. Według prokuratury zmusiła swojego umierającego ojca do przepisania na nią mieszkania. Kilka lat wcześniej, ojciec gdy jeszcze był świadomy zdecydował się ją wydziedziczyć. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 8 lat więzienia.

Zofia K. jest też szeroko znana ze swoich prawicowych poglądów i nienawiści do środowisk LGBT.
Który to już raz okazuje się że wzmożony moralnie konserwatysta który poucza innych jak mają żyć, sam okazuje się być odpadem?
#polityka
thorgoth - Zofia K. polska windsurferka i medalistka olimpijska została zatrzymana w ...

źródło: GQSAeZ4XAAEcq5n

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Zofia K. jest też szeroko znana ze swoich prawicowych poglądów i nienawiści do środowisk LGBT.


@thorgoth: Niby tak, a zachowała sie jak zwykła lewaczka. Pewnie udawała jak to neuropki mają w zwyczaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
na jakiej podstawie oceniasz, że ona jest odpadem? Jakim kodeksem moralnym się kierujesz?


@BlueTony: na podstawie tego co zrobiła swojemu ojcu. Przemoc wobec kogokolwiek stojącego nad grobem jest obrzydliwa, przemoc ze strony swojego dziecka jest podwójnie odrazająca.
Nie kieruje się moralnością katolicka jeśli o to pytasz, molestowanie dzieci przez księży też mi się nie podoba
  • Odpowiedz
na podstawie tego co zrobiła swojemu ojcu. Przemoc wobec kogokolwiek stojącego nad grobem jest obrzydliwa, przemoc ze strony swojego dziecka jest podwójnie odrazająca.

Nie kieruje się moralnością katolicka jeśli o to pytasz, molestowanie dzieci przez księży też mi się nie podoba


@thorgoth: właśnie chodzi mi o to na jakiej podstawie rozróżniasz to co dobre, a co złe. Mówisz, że nie kierujesz się moralnością katolicką, więc chodzi mi o to co w
  • Odpowiedz
sugerujesz, że nie istnieje inna moralność niż katolicka? Moralność ogólnoludzka? Sumienia?


@MicroBilbo: ja nic nie sugeruję, ja się pytam.
Co to znaczy moralność ogólnoludzka, czy sumienia?
  • Odpowiedz
właśnie chodzi mi o to na jakiej podstawie rozróżniasz to co dobre, a co złe.


@BlueTony:

Na takiej samej jak każdy człowiek. Subiektywnych odczuć, będących sumą warunków społecznych, kulturowych, genetycznych. Różnimy się tylko tym, że ja zdaję sobie z tego sprawę, a katolicy przypisują swojej moralności jakąś wyższość, która miałaby wynikać z jej niezmiennego czy absolutystycznego charakteru. W rzeczywistości zaś katolicka moralność jest nie mniej elastyczna niż moja.
  • Odpowiedz
Na takiej samej jak każdy człowiek. Subiektywnych odczuć, będących sumą warunków społecznych, kulturowych, genetycznych. Różnimy się tylko tym, że ja zdaję sobie z tego sprawę, a katolicy przypisują swojej moralności jakąś wyższość, która miałaby wynikać z jej niezmiennego czy absolutystycznego charakteru. W rzeczywistości zaś katolicka moralność jest nie mniej elastyczna niż moja.


@Blaszczykowski_Robert: Czy twoja elastyczna moralność dopuszcza, że jeśli dana jednostka lub grupa ludzi uzna, że mordowanie ludzi jest dobre,
  • Odpowiedz