Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? czasy chcąc wstawić auto do mechanika nawet nie można pogadać z gościem który będzie to robił tylko z babami z biura one o niczym nie mają pojęcia i weź tu się dogadaj
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@RobertPupica: teraz słabo z czasem stoję ale już se zdiagnozowałem na słuch i "wydaje mi się" i czytając foruma w necie i mi się zaczyna wszystko zgadzać. Jak się skończy ten wariacki czas u mn i se kupie część i pojadę i palcem pokaże co zrobić
  • Odpowiedz
@bArrek: No ale co w tym złego. Po co ma mechanik tracić czas na gadanie, wyceny i użeranie się z ludźmi. Lepiej żeby była jedna kobietka która to wszystko ogarnie, a w tym czasie 3,4 gości może spokojnie wykonywać swoją robotę. Bez zbędnego rozmyślania nad innymi tematami. Taka praca jest dużo efektywniejsza, niż co chwila przerywanie pracy, bo "przyszedł się ktoś coś zapytać". Wtedy z 8h pracy zaraz robi się 6h
  • Odpowiedz
@bArrek: oni i tak nie zapamiętują co się do nich mówi xD ostatnio zawiozłam samochód do mechanika, nie chciał się przełączać na gaz, piszczał sygnałem błędu po ok. 15 sekundach od odpalenia. #!$%@?ło nas to piszczenie, jeździliśmy jakiś czas na benzynie i mój chłop odłączył elektrozawór od butli. Zawiozłam w końcu do mechanika, mówię mu, że nie jeździ na gazie i że obecnie jest odpięty elektrozawór bo nas wkurzało piszczenie. "ok
  • Odpowiedz
  • 1
@Limonene: hahahah dobry zawodnik xD no ale z większością mechaników to teraz tak jest że jak nie zajedziesz i palcem nie pokażesz co zrobić to problem xD
  • Odpowiedz