Wpis z mikrobloga

W życiu każdego polskiego mężczyzny nadchodzi taki moment, w którym musi pojechać na wycieczkę w góry i pizgnąć sobie fotkę, która będzie jego zdjęciem profilowym na Facebooka przez kolejną dekadę lub dwie, aż do kryzysu wieku średniego
#logikaniebieskichpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
@Zady_i_walety dokładnie, kryzys wieku średniego został wymyślony przez kobiety po 30 którym nie na rękę że ich facet zaczyna o siebie dbać, wydawac kasę na swoje hobby bądź po prostu kupuje auto o którym zawsze marzył (bo przecież w końcu go stać).

Automatycznie taki facet staje się bardziej atrakcyjny na rynku matrymonialnym co dla jego kobiety która jest w podobnym wieku może być zagrożeniem.

Kobiety by wyeliminować zagrożenie odejścia mężczyzny wymyśliły taki
  • Odpowiedz
@Davidozz: kryzys wieku średniego u faceta nie istnieje, a na pewno nie w takiej formie jak opisuje go ogół i różowe.
Kryzys wieku średniego to gdy facet po 35-40-50 latach jest już zabezpieczony finansowo. Ma rodzinę i dzieci odchowane, więc mało obowiązków, a więcej kasy dla siebie i czasu na hobby. Wtedy żony zaczynają gadkę o kryzysie wieku średniego, bo mąż jest szczęśliwy i najczęściej zauważa, że żonka nie jest wdzięczna
  • Odpowiedz
@Davidozz ja mam od około 20 lat zdjęcie hybrydy Lil Wayne i Jasia fasoli. Żadnego zdjęcia więcej nie mam, jak mnie ktoś otaguje na zdjęciu to zaraz na priv proszę o odtagowanie lub usunięcie zdjęcia. Nie rozumiem tego uzewnętrzniania sie w internecie. Na rodzinnym whatsup za to wysyłam masę zdjęć, czasami za dużo :)
  • Odpowiedz
@Zoonekro człowiek w pewnym wieku zdaje sobie sprawę że w zasadzie gówno osiągnął, nie żył pełnią życia, żyje nudnie i monotonnie, nie jest szczęśliwy

I albo akceptuje ten stan albo próbuje dążyć do szczęścia zmieniając coś w swoim życiu, pracę, żonę, auto, miejsce zamieszkania, zaczyna nowe hobby. Wiec jak niby kryzys wieku średniego się nie wiąże się z chęcią pozyskania szczęścia?
Wygrywzwyboru - @Zoonekro człowiek w pewnym wieku zdaje sobie sprawę że w zasadzie gó...

źródło: temp_file1220461152833070916

Pobierz
  • Odpowiedz
Z resztą trochę anegdotyczny dowód ale znam przykład wśród bliskich znajomych gościa po 50, rozstał się z żoną (z jej winy), po czym znalazł sobie 15 lat młodsza łaskę z którą non stop podróżuje, uprawia przeróżne sporty, jeździ na wyprawy motocyklem po Europie. Diagnoza żeńskiej części rodziny? Kryzys wieku średniego (one to by chyba chciały żeby chłop się już kładł do grobu)

A prawda jest taka że on to zawsze lubił robić
  • Odpowiedz
@Davidozz:
a to jest obowiązkowa checklista zdjęcia profilowego prawdziwego chłopa
-selfie (faceci nie pozwalają sobie robić zdjęć? nikt im nie chce robić zdjęć?)
-najczęściej w samochodzie, czasem w górach
-okulary przeciwsłoneczne
-zmarszczone czoło w stylu studenckiego myśliciela, inna ironiczna mina lub brak jakiejkolwiek ekspresji. NA PEWNO NIE UŚMIECH.
-lekko z dołu, bo po co wyjść korzystnie, niech świat zobaczy włosy w nosie
  • Odpowiedz