Wpis z mikrobloga

Jak by mi ktoś kilka miesięcy temu powiedział, że Probierz przywróci mi cząstkę wiary w reprezentację, grając bez Lewego, mając do dyspozycji 2 i pół napastnika i pół obrońcy, w meczu z Holandią, to bym go wyśmiał. A tu taka niespodzianka.
Pewnie dostaniemy w cymbał z Francją, ale jak zagramy tak, jak z Holendrami (a może nawet lepiej, bo każdy pamięta, że po takiej padace w fazie grupowej mundialu potrafiliśmy pokazać ułamek dobrego futbolu z Francją po wyjściu z grupy), to kto wie. Jeśli będą prezentować taki poziom do końca fazy grupowej, to nie będę miał cienia żalu. Jedynie będzie mi troszkę szkoda, bo z Holendrami mogliśmy równie dobrze wygrać/zremisować (albo i #!$%@?ć 1:5, wiadomo xD). Także czekam na kolejne mecze, ale najbardziej chyba na kolejne eliminacje.
Umiarkowane, ciche DZIĘKUJĘ PAN PRODIŻ.
#mecz #euro #pilkanozna
GdzieJestBanan - Jak by mi ktoś kilka miesięcy temu powiedział, że Probierz przywróci...

źródło: michal-probierz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: tym meczem z Austrią jaram się jak nie wiem, nie dlatego że uważam to za pewne zwycięstwo wprost przeciwnie ale to jedna wielka niewiadoma, możemy z tym skupieniem o coś powalczyć z Austrią i równie dobrze możemy zostać wyjaśnieni 3:0 nie wiadomo czy będzie gotowy Lewy i czy w ogóle Probierz go wystawi xdd ktoś kto to obstawia ma jaja ze stali xD dawać już ten piątek
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: ot taka przywara reprezentacji Polski, gra najlepiej wtedy, kiedy nikt nie ma od niej żadnych oczekiwań ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak było za Beenhakkera z Portugalią, za Nawałki z Niemcami czy za Sousy z Hiszpanią
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Poczekałbym z laudacjami do meczu z Austrią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z Holendrami ostatecznie przegraliśmy przy ich niesamowitej niemocy strzeleckiej. Buce holenderskie oczywiście przesadzają z tym 7:1, ale dalecy od prawdy też nie są.
  • Odpowiedz
@schweizer: Jasne, ale równie dobrze mogło być 2:1 dla nas, albo 2:2, albo 3:2 czy 4:4 xD Mieliśmy swoje okazje, było ich mniej niż tych Holenderskich, wiadomo, ale nie mówmy tutaj o szczęściu. Bo jak byśmy mieli być uczciwi, to 1:1 byłoby sprawiedliwym wynikiem. Któraś drużyna musiała przeważać i byli to Holendrzy, ich potencjał jest dużo wyższy. Mniej chaosu w naszej obronie i wynik mógł być zupełnie inny. Pierwsza bramka dla
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Nie krytykuję Polaków za występ z Holandią, po prostu mówię że poczekałbym z zachwytami. Raz że ostatecznie przeyebaliśmy ten mecz, a dwa trudno przewidzieć jak to będzie wyglądało z Austriakami. Jak obskoczymy wpiehdol to Twój post będzie można wyrzucić do kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@schweizer: Nie będzie można wyrzucić go do kosza, bo widać trend zwyżkowy mimo wszystko. Ostatnie sparingi były przyzwoite, pierwszy mecz euro (jak na nas) bardzo dobry. I jasne, że może się coś teraz zesrać, Austria nam pokaże jak się gra w piłkę, ale to nie zmieni wiele, bo wciąż nikt nie oczekuje, że my nagle będziemy bić każdego, w każdym meczu. Dla mnie dopiero następne eliminacje będą polem do oceniania projektu
  • Odpowiedz
@schweizer: jak zagramy normalną piłke, to #!$%@? z tym, ja i tak nie liczyłem na żadne wyjście z grupy, tylko żeby nie musieć oglądać meczu przez palce

jak na razie jestem zadowolony, była walka, ciekawe akcje, coś się odgryzaliśmy, mogę drugie takie 2:1 obejrzeć z Francją

a że nie mamy umiejętności indywidualnych, to już polski system szkolenia - trudno winić zawodników że są jacy są, jeśli dają z siebie wszystko
  • Odpowiedz
Jak by mi ktoś kilka miesięcy temu powiedział, że Probierz przywróci mi cząstkę wiary w reprezentację, grając bez Lewego, mając do dyspozycji 2 i pół napastnika i pół obrońcy, w meczu z Holandią, to bym go wyśmiał. A tu taka niespodzianka.


@GdzieJestBanan: Gdyby nie fart, bo tylko fartem nie dostaliśmy jeszcze ze 3 bramek, to pisałbyś zupełnie inny komentarz w stylu "dlaczego tak się odsłoniliśmy". Sprzyjało nam niebywałe szczęście, bo Holendrzy
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: mam to samo. Ostatnio się tak jarałem za siwego bajeranta. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze. Probeiro ma szacun za to co robi. Oby pchał te kadrę jak najdłużej
  • Odpowiedz