Wpis z mikrobloga

@suweren_sudoku: ja #!$%@?. Polska by #!$%@? w finale to bys marudził, że jak można się cieszyć z bycia przegrywem xD pewnie jak ktoś po wypadku samochodowym zacznie stawiać kroki to też mówisz ja #!$%@? z czego się cieszysz to małe dzieci potrafią xD
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku

trener ladnie sie ubral


niech on juz sie w ten garnitur nie ubiera ponownie bo w UK ktos zejdzie ze smiechu

Wygladem przypomina tego aktora (i komika z UK) co mial epizodyczna role w pierwszej mumii.



  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: o #!$%@? jaka argumentacja, pilke nozna to chyba tylko na playstation grales :P to wg Ciebie czemu Chiny nie sa mistrzami swiata? Czemu urugwaj ktory ma populacje rzedu wojewodztwa zach pom tak dobrze gra w pilke?
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Ponieważ istnieją też inne zmienne. Różnica popularności - w Urugwaju piłka jest popularna, w Chinach o wiele mniej ; różnice cech fizycznych itp. itd.

Ale między Polską z Holandią te różnice nie są tak duże, więc populacja jest najbardziej istotną zmienną.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: jakie roznice cech fizycznych? znaczy ze chinczycy maja mniej nog? czy moze nie maja ich wcale? haha rozsmieszasz mnie....

a skad wiesz jak popularna pilka jest w chinach? a jak popularna pilka jest w urugwaju? skad to bierzesz to info? z glowy?

a jak urugwaj wygrywal z holandia na mundialu to wtedy nie bylo zmiennych xd xd

Co za debil
  • Odpowiedz
@Fajlip1111:

jakie roznice cech fizycznych? znaczy ze chinczycy maja mniej nog? czy moze nie maja ich wcale? haha rozsmieszasz mnie....

No widzisz Chińczycy nie mają mniej nóg a prawie brak medali olimpijskich w bieganiu.
To nazywanie mnie debilem to niezła projekcja. xD
  • Odpowiedz