Wpis z mikrobloga

Na początku zaznaczę że pytam zupełnie poważnie, chcąc zrozumieć. Żeby się tu zaraz wykopki nie gotowały. Chcę tylko zobaczyć i spróbować zrozumieć inny punkt widzenia.

Dlaczego po moim zdaniem słabym meczu, w którym mieliśmy kupę farta że Holandia zgubiła celowniki. Biorąc udział w turnieju, w którym liczy się każde spotkanie. polacy cieszą się z porażki?

#mecz
  • 17
  • Odpowiedz
@dr_papieros: czy ja wiem czy aż tak słabym, mieliśmy farta wiadomo ale też były sytuacje z naszej strony, dzieciaki (nicola i urbański) jak zaczeli klepać między sobą to holendrzy nie wiedzieli co się dzieje, wiadomo mogliśmy przegrać z 1-5 ale równie dobrze mogliśmy to wygrać
  • Odpowiedz
  • 0
@majzter: zgodzę się że były w historii reprezentacji gorsze mecze. Ale to nadal porażka, nadal porażka ważna i moim zdaniem wykluczająca nas z dalszej gry. Rozumiem też że nie ma oczekiwań na tym turnieju, ale żeby panowała ogólna radość z powodu porażki? bo to według wielu opinii była ładna porażka to tego nie rozumiem. Czym jest ładna porażka dla sportowca? Czy serio możemy w kontekście zawodowców mówić o ładnej porażce? Kiedy
  • Odpowiedz
@dr_papieros: nie no, ja to wiem, że przegraliśmy i to nas wyklucza z turnieju, ale jeżeli mamy przegrywać to ten styl gry jest do przełknięcia. jak sobie przypomne mecze z Senegalem, Słowacją, Meksykiem jako pierwsze spotkania na turniejach to mi się słabo robi. imo ostatni raz tak dobrze wyglądaliśmy w 1 połowie z Grecją w 2012 roku XD, tam też był niedosyt ale wtedy sobie stworzyliśmy z 5-6 bramkowych okazji
  • Odpowiedz
@dr_papieros: Generalnie jak sie spotyka jakosciowo lepsza druzyna z gorsza to zwykle wygrywa lepsza, w przeciwnym wypadku nie bylaby lepsza, jakby logic. Sport to nie tylko licxba suchy wynik. Napisalem Ci dlaczego ludzie nie maja poczucia zawodu ale jakas tam satysfakcje. Raczej nikt trzezwy nie oczekiwal wygranej, ludzie oczekiwali czegos innego z roznych powodow i mysle ze to dostali. Jak dostajesz to czego oczekiwales to nie masz poczucia zawodu.

Jak oczekiwales
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_papieros: ty chyba przespales ostatnie 100 wystepow repry, stad te zarzutkowe płytkie pytanko. Młody team z perspektywą na przyszlosc nalezy szlifowac i jest to proces na lata, a ty bys chcial po ustaleniu skladu 'wczoraj', jutro juz turnieje wygrywac. jest potencjał i dlatego polacy to potrafili docenic. malkontentowac kazdy potrafi
  • Odpowiedz
  • 0
@dnljr:
Płytkie pytanie bo chce podyskutować?
Zero sensu w Twojej wypowiedzi. Od 2016 kiedy był pierwszy przebłysk zdolności, marnujemy potencjał reprezentacji.
Dlatego pytam skąd ta radość? Bo jest lekka poprawa? Która nic nie zmienia w całości? Zawołaj mnie za rok? Dwa? Jak Probierz dalej będzie miał kadrę i my faktycznie coś zbudujemy.
Bo o budowaniu czegoś to ja słyszę od wielu wielu lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@dnljr: Dziękuję że w końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia. Nie wiem jak Ty, ale ja się serio boję że nawet tutaj jak będzie zero punktów, to zaraz przyjdzie nowy selekcjoner i znowu będziemy zaczynać wszystko od nowa, kolejny pomocnik po kapustce i kozlowskim pójdzie na zmarnowanie. Dlatego też jestem sceptyczny i nie rozumiem tej radości, bo trudno mi uwierzyć w długofalowy proces poprawy, ale chciałbym i życzę nam wszystkim żeby te
  • Odpowiedz
@dr_papieros tez nie jestem zwolennikiem tak czestych zmian trenera. Oby dowiezli swoja grą w tych ME chociazby nadzieje na lepsze czasy naszej pilki i oby cos w koncu zaczeli wygrywac, chocby nawet i w przyszlosci. Licze na to, tak jak i ty. Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_papieros: bo wszyscy się spodziewali srogiego #!$%@? w stylu 3:0 do połowy. A tu się okazało, że przy fuksie i zbiegu okoliczności, ale także umiejętności Szczęsnego wiele do remisu nie zabrakło.
  • Odpowiedz