Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
Pytanko, czy przy braniu 20mg zolpidemu codziennie do snu mogę spodziewac się mocnych objawów odstawienia ? Czy z tych 20mg 2 tabletek schodzić sobie powoli np parę dni 15mg później parę dni 10mg i na koniec 5mg
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MARClN To to ja wiem, tylko czytałem o ludziach co brali je jak cukierki po 100mg dziennie. Bardziej chodzi mi w tym poscie o to że czy przy tej ilości co biorę mogą być mocne czy delikatne objawy
  • Odpowiedz
@Xahiv: Z perspektywy leczniczej, to wydaje mi się, że małe. Przynajmniej w moim przypadku nie było problemu, a był moment, gdy brałam więcej niż 20 mg ʕʔ. Bardzo pochwalam podejście, żeby mimo, mogłoby się wydawać, małej dawki schodzić stopniowo, bo jesteśmy różni i to indywidualna kwestia mimo wszystko!
  • Odpowiedz
@Xahiv: tolerka wzrasta mocno na zolpi bardzo szybko. Moja była #!$%@? opakowanie na noc czasem. Ja jak już przestały na mnie działać 4 tabletki po 10 mg na noc to ostawiłem zolpi. Obencie lecę na triticco i szczerze bardzo pomaga na sen. Biore jedną 75 mg i jestem w stanie przespac 3-4 godziny.
  • Odpowiedz