Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni co #rozowepaski robią tyle w łazience?
Jestem na wyjeździe ze znajomymi, mamy domek i jedną łazienkę i baby w niej spędzają 30+ minut

Wchodzi chłop do łazienki i zużywa wody tyle, że w bojlerze wystarcza dla 2 pozostałych chłopów bez czekania na dogrzanie się wody

Wchodzi różowa do łazienki i zużywa wody tyle, że trzeba czekać godzinę na uzupełnienie się bojlera, dosłownie cała ciepła woda znika.

Chłop ważący 110kg zużywa wody tyle co nic i wychodzi czysty a różowa 50kg i 150cm zużywa 3x tyle wody
Na co? Na co wam tyle wody potrzeba #rozowepaski

Ja jestem kawałem chłopa bo ważę 108kg i mam prawie 190cm a zużywam jakieś 30% wody ciepłej
  • 12
  • Odpowiedz
zużywa 3x tyle wody

Na co? Na co wam tyle wody potrzeba #rozowepaski


@MePix: mycie włosów. Najpierw trzeba zużyć tyle wody, zeby się całe zamoczyły, co trochę jej zabiera przy długich, potem umyć, spłukać, z reguły dwukrotnie obie czynności, odżywka, spłukać. Na same włosy na jedno ich polanie wodą schodzi jej więcej niż na całe ciało. Dodatkowo ta odżywka musi swoje na włosach poleżeć, co Ci zwiększa czas o kilka minut.
  • Odpowiedz
@MePix: nie wiem ile dokładnie i co one tam robią, pytałeś o wodę i czas, to mówię na czym może tyle schodzić i dlaczego na dzień dobry kobiety zużywają więcej. A ile dokładnie to już je zapytaj, one wiedzą co tam robią.
  • Odpowiedz
Sam mam dłuższe kłaki i żeby to wyglądało to trzeba się trochu z tym bawić - zwilżyć włosy wodą, nałożyć szampon, spłukać, nałożyć odżywkę, spłukać.


Czyli najpierw skasować im naturalną odżywkę za pomocą szamponu, a potem nałożyć im sztuczną odżywkę.
A można było po prostu czesać.
  • Odpowiedz
@olokynsims: Sugerujesz, żeby w ogóle nie myć włosów? ( _) Samym czesaniem nie pozbędziesz się tłuszczu i innych brudów, a już na pewno nie z długich włosów. A takie ciągłe chodzenie z tłustymi nie dość, że jest nieestetyczne, to jeszcze może zaszkodzić skórze głowy.
  • Odpowiedz