Wpis z mikrobloga

@ProstyHuop tniesz kurczaka na kawałki, wkładasz do miski, sól, pieprz, papryka czerwona (albo ostra wedle uznania), zalewasz to olejem z pomidorów suszonych (też wedle uznania, ja lubię z pestkami dyni), mieszasz, zostawiasz na trochę żeby się przegryzło albo i nie, smażysz, w międzyczasie nagrzewasz piekarnik termoobieg na 180stopni, kroisz w paski pomidory suszone, trzesz ser (gouda albo inne co lubisz), kroisz sałatę, potem na placki tortilli na jedną połowę układasz wszystkiego po
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: Ewentualnie kuraka smażysz z przyprawami i pod koniec smażenia odrobinę sosu bbq, kupujesz tortille i na płaskiej patelni układasz warstwami taki tort - tarta mozzarella, kukurydza konserwowa jak lubisz, kawałki kuraka, i też kilka kropli bbq, i na to kolejna tortilla i tak w kółko, warstw robisz ile tam Ci pasuje tylko pamiętaj że im grubszy placek tym trudniej stopić ser. (ja używam BBQ ale dajesz se co tam chcesz
  • Odpowiedz
@BlackSlip na robię wersję dla leniwych z kurczakiem z rożna. Kupuje, rozbieram mięso na włókna i potem mieszam z sosem BBQ () przyjemnie cenowo i smakowo
  • Odpowiedz
  • 3
@ProstyHuop @wyjek przyprawy to klasyk:papryka,sól,pieprz,czosnek,sosy to zrobiłem mix,trochę bbq,trochę czostkowy i sos chili Roleski,a ser jaki użyłem to mozarella (ale nie taka w kulce)
  • Odpowiedz