Wpis z mikrobloga

  • 2
@janusz-lece przeniesc wjazdu bez pozwolenia tez nie mozesz. Wiec skoro nie masz pozwolenia na zamiane to po #!$%@? sie szczypac?

Kupujesz 2 skosne krawezniki, x kraweznikow najazdowych, #!$%@? obecne, wstawiasz nowe, obnizasz i profilujesz wjazd i mozesz sie cieszyc pieknym nowym wjazdem :)
  • Odpowiedz
  • 0
przeniesc wjazdu bez pozwolenia tez nie mozesz. Wiec skoro nie masz pozwolenia na zamiane to po #!$%@? sie szczypac?


@0_I_0: moge zlozyc o nowy wjazd? Czy musze zlozyc o przeniesienie?
  • Odpowiedz
  • 0
@kilobajt: to tez mam, bylem ciekaw jakiego rzedu to sa koszty (nie bede tego robil sam, tylko firma), czyli 5tysiecy, czy 10tysiecy czy 20 tysiecy.. Ale wykop zamiast odpowiedziec na moje pytanie to mi radzi co mam zrobic, albo co potrzebuje :-)

  • Odpowiedz
Trochę odkopie bo tagi właśnie mi to pokazały ;)

taniej bedzie zostawić ten i zrobic drugi 20m dalej


@0_I_0: Nie możesz tak zrobić. Każda działka może mieć jeden wjazd chyba że są przesłanki do większej ilości (powierzchnia, ilość budynków itp) ale musisz o to wystąpić. Przenosząc zjazd zobowiązujesz się zlikwidować
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2 wiem, ze wszystko musi zglosic i że nie może (teoretycznie) mieć 2 wjazdów. Nie powiedział na wstępie o pozwoleniach/czymkolwiek więc rzuciłem odpowiedź ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Robocizna liczyłbym 7-10k niestety (z opłatą za zajęcie pasa), jak jakieś media są poniżej pewnie i więcej.


@ATAT-2: czemu to takie drogie? Tam jest krawężnik i trochę kostki do ulozenia
  • Odpowiedz
  • 0
@janusz-lece może sztucznie podbijają cena bo niby musi nawierzchnia jakieś wymogi spełniać, a może firma musi mieć odpowiednie papierki. Nie wiem ale kilka wycen miałem
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2: ja mam ciekawy przypadek, bo obecny wjazd jest prawie caly zapadniety, jak i iles jeszcze na calej ulicy (nie bylo zageszczone dobrze), a chce go przeniesc. Gwarancja na droge, chodnik i zjazdy jest do konca tego roku, ciekaw jestem, czy dalo by rade zrzucic sie z firma po 50% na przeniesienie go (zamiast poprawiac), ale pewnie nie da rady XD
  • Odpowiedz