Wpis z mikrobloga

Ktoś mi pierd0lnal z tyłu w zderzak pod Ikea i uciekł, miesiąc później w przedni i zwiał. Zrobiłem dwa zderzaki zapłaciłem, tydzień później w tylni #!$%@? drzwiami rysa na kilka cm. Teraz po miesiącu znowu ktoś #!$%@? w przedni z prawej. Przyjechałem do blacharza patrzę z lewej też #!$%@? z przodu (wczoraj jeszcze nie było). Znowu dwa zderzaki do zrobienia. Mam ochotę takiej gnidzie najeb@c, nie odszkodowanie wziąć tylko za uszy wyciągnąć takiego pacana z auta mu najeb@c wgiac mordę #motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@rosso_corsa Uroki parkowania w mieście. Ja to przestałem zwracać uwagę na takie rzeczy. Jedyna opcja to parkowac jak cham, ale wtedy jeszcze ktoś kluczem porysuje albo ponakleja karne kuta$y.
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Albo jeździsz #!$%@? i nie pamiętasz tego i wjeżdżasz we wszystko co się da albo masz turbo pecha, współczuję. Ja w obecnym aucie przez 6 ostatnich lat miałem jedną sytuację gdzie ktos mi uderzył drzwiami, nie wiem kiedy bo zorientowałem się w miejscu gdzie to się nie mogło wydarzyć nawet.
Założyłbym na Twoim miejscu kamerki przód tył z trybem parkingowym, bo szkoda nerwów i pieniędzy xD
  • Odpowiedz