Wpis z mikrobloga

w #!$%@? z takim prawem co ludzi bez znajomości za pół grama gieta


@Spring90: Czy zawsze przy ewidentnej niesprawiedliwości całego wymiaru sprawiedliwości, jako przykład musi wyskakiwać jakiś narkoman czy inny ćpun? Myślę, że dowodów jest znacznie więcej i nie trzeba ich szukać wśród pijaków i nałogowych palaczy.
  • Odpowiedz
Ale wiesz że nie każdy kto pali trawę jest ćpunem tak jak nie każdy kto pije alkohol jest alkoholikiem?


@Anthrax91: Wiem ale jakoś nie ma przykładów na zbrodniczość policji takich jak picie piwka w parku, czy palenie papierosów na przystanku, ale już palenie trawki to milion plusów bo policja wolność odbiera.
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Różnica polega na tym że za picie alkoholu na ławce w parku czy palenie papierosów w miejscu publicznym masz mandat. Za zwykłe posiadanie (nie mówiąc już o paleniu) idziesz do dołek, 24h w areszcie, a policja Ci wbija przeszukać mieszkanie, jesteś traktowany jak groźny przestępca. Jeśli za palenie trawy w miejscu publicznym dostawałoby się tylko mandat to myślę że nikt nie miałby z tym problemu.
  • Odpowiedz
Ale wiesz że nie każdy kto pali trawę jest ćpunem tak jak nie każdy kto pije alkohol jest alkoholikiem?


@Anthrax91: I nie każdy katujący kotka to przyszły morderca. Tak, wiemy junior ćpunie.
  • Odpowiedz