Wpis z mikrobloga

No i niech jakiś oświecony lewak wytłumaczy mi, po wuja są te marsze, skoro Pan Pies sam tłumaczy, że to wszystko to jego kink w sferze wyłącznie łóżkowej. On nie zamierza łazić w tej masce do pracy.

Rozumiem, że jeżeli przykładowo lubię, kiedy moja żona przebiera się za pielęgniarkę albo za pokojówkę, to powinienem wysłać ją tak ubraną na marsz, żeby cały świat się dowiedział, co robimy we własnym łóżku, bo inaczej będzie nam czegoś brakować w życiu? Dobrze rozumiem wielką wspaniałą ideę tych marszów?

#bekazlewactwa #lgbt
zonobijca - No i niech jakiś oświecony lewak wytłumaczy mi, po wuja są te marsze, sko...
  • 3
  • Odpowiedz
@zonobijca: możesz w internecie poszukać i znajdziesz pełno zdjęć czy filmów z marszy hetero gdzie tak samo są ubrani. Widziałem gościa na marszu i chyba jeszcze z dwóch tak ubranych. Zazwyczaj ludzie sobie zdjęcia z nimi robili i tyle. Jeśli zaś chodzi o Twoje pytanie to nie możesz z jednej wypowiedzi jednej osoby wnioskować, że wszyscy właśnie idą tylko po to w tym marszu. To jakby wnioskować, że w Marszu
  • Odpowiedz