Wpis z mikrobloga

@4mmc-enjoyer

@Dueil_angoisseus: 2x300 + bupropion (ale tak długo to biorę, że odstawiam, bo chyba #!$%@? daje) a na #!$%@? sytuacje w robocie - benzo, najlepiej klonik.


Wow wymarzony stack.
Ja sam myślę bupropion plus pregaba do 300 max chociaż sam bupropion i klonik byłby spoko bo romansować z pregaba nie chce chociaż fajnie może zbić lęki po bupropionie
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer

@Dueil_angoisseus: no jakby jedne dawki zawsze działały tak samo, to ja całe życie bym leciał na pregabie i klonie :D Tylko wtedy czuje się jak normalny człowiek. Nerwicę mam, stresuje się byle pierdołą, po to te leki.


No jasne ja mam problem z motywacja i czymkolwiek więc podejrzewam że mam rozwalona dopamine i noadrenaline więc duloksetyna albo bupropion wjadą jak złoto ale sam nie wiem #!$%@? całą aptekę
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: no dlatego ja idę do magika i mu mówię jak wygląda sytuacja, bupropion po paru latach to nie wiem czy w ogóle coś działa na mnie, pregaba działa, no ale 2x300mg teraz tak nie działa jak kiedyś 2x75mg :/ niech mi daje coś na podmiankę, bo muszę czasami benzosy od dilerów brać... antylękowo działa ten zestaw słabo
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer

@Dueil_angoisseus: no dlatego ja idę do magika i mu mówię jak wygląda sytuacja, bupropion po paru latach to nie wiem czy w ogóle coś działa na mnie, pregaba działa, no ale 2x300mg teraz tak nie działa jak kiedyś 2x75mg :/ niech mi daje coś na podmiankę, bo muszę czasami benzosy od dilerów brać... antylękowo działa ten zestaw słabo


Metylofenidat ale to musisz mieć diagnozę ADHD.
Myślałeś zastąpić pregabe
  • Odpowiedz