Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili gdybyście w tym momencie dostali miliard dolarów na konto? W sensie dosłownie w tym momencie. Poszlibyście spać aby to doszło do was czy może zaczęlibyście zmieniać swoje życie momentalnie? Co byście zrobili najpierw?
#gownowpis
  • 12
  • Odpowiedz
@Kejesen 50% odkładam do różnych banków, reszta na mieszkania i samochody, zadbam o zdrowie, kursy certyfikaty szkolenia, znajdę jakąś pracę na 1/4 etatu i żyje sobie pewnie dalej bez dużych miesięcznych wydatków
  • Odpowiedz
@Kejesen: po opłaceniu podatków zostawiłabym sobie z 200-400 tysięcy na kupno domu i zrobienie go pod siebie, a resztę wrzuciła albo na lokatę, albo może jakieś obligacje tak, żeby mieć pewny stały zysk i móc dalej pracować na niepełny etat i cieszyć się życiem()
  • Odpowiedz
@Kejesen: pewnie by mi głowę rozwaliło. Ludzie nie zdają sobie sprawy jaka przepaść dzieli milion a miliard. Ja w pierwszej kolejności szukałbym doradcy finansowego w którymś z rajów podatkowych.
  • Odpowiedz
@NykipVaous ja bym chyba chciał przy autach grzebać, jakieś szkolenia bym porobił i sobie kupił sprzęt diagnostyczny do kodowania opcji. Oleju może i bym nie zmieniał, ale jakieś takie duperele typu włączenie doświetlania zakrętów czy aktualizacja nawigacji jak najbardziej tak. Żeby zachować pozory tego, że robi się coś pożytecznego dla ludzi i żeby mieć kontakt z człowiekiem.

W sumie to dotarło do mnie teraz, że kołchoz ani korpo to nie byłoby najlepsze
  • Odpowiedz