Wpis z mikrobloga

Witam po małej przerwie XD
Kilka miesięcy temu wrzuciłem wam info że buduje chińskiego titanica, gdy byłem jakoś w połowie, mój znienawidzony kot s--------ł go z półki i cały się rozsypał. Titanic ma 9000 klocków więc domyślacie się jak byłem w-------y. Od tamtej pory nie chciało mi się go dokańczać. By nabrać motywacji zamówiłem sobie w promocji na aliexpress Porsche 911 RSR.
Przekonała mnie recenzja na Youtube gdzie facet porównywał 2 samochody, oryginał za 950zł i moją podróbkę za którą zapłaciłem uwaga... 70zł z przesyłką XD
https://www.lego.com/pl-pl/product/porsche-911-rsr-42096 - oryginał
https://pl.aliexpress.com/item/1005007011355837.html - zamawiałem tu ale już cenę podnieśli, na innych aukcjach jeszcze jest taniej. Trzeba poszukać.
Dostawa z Chin zajęła 5 dni... lol
Co mnie najbardziej zdziwiło, wiedząc jak wygląda dostawa takich klocków (same woreczki), to że przyszły normalnie w pudełku. Pudełko było zniszczone dosyć ale jak na tak długą podróż to ok. Pudełko też jest prawie 1:1, zamiast Technic jest napisane TFCHNIC.
Budowa zajęła około 6h, niby 1580 to nie dużo klocków ale tu mamy największy minus tego zestawu.
Brak podpisanych woreczków. Worki są posegregowane rodzajami klocków. Trzeba było po prostu wysypać wszystko na podłogę i bawić się w szukanie klocków. Stąd tak długi czas. Chyba że w oryginale też tak jest.
Instrukcja była ok ale żeby mieć większy obraz (starość XD) to ściągnąłem oryginalnego pdf ze strony Lego bo zestaw jest 1:1 i całe auto złożyłem z tą instrukcją. Teraz jak o tym myśle to w oryginalnej instrukcji nie było nic o numerach worków więc chyba jest tak samo...
Jestem mega ale to naprawdę mega zaskoczony jak świetnie się to układało, nie zabrakło nawet jednego klocka, prawie wszystko wygląda jak w oryginale. Nie zgadzały się trochę naklejki, słowo Michelin napisane było MIHCELIN i jedna naklejka na zderzaku była... w lustrzanym odbiciu XD
Cała reszta super, wszystko chodzi tak jak w oryginale. Kierownica, silnik, wszystko działa. Nic nie odpada, nie było problemów z łączeniem klocków. Naprawdę szok że za takie drobne pieniądze dostajemy tak wielkie i świetnie wyglądające auto z klocków.
Drugi zestaw po Sowie z którego jestem tak zadowolony.

#lepin #lego #klocki #leppin #zabawki #dzieci #marstoy #aliexpress
MrBeast - Witam po małej przerwie XD 
Kilka miesięcy temu wrzuciłem wam info że buduj...

źródło: rsr

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach