Wpis z mikrobloga

Zrobiłem inne w delikatesach, chce sobie kupić serki (pic rel). Na fotce "wybrane rodzaje", oczywiście nie ma informacji które. Więc żeby nie robić dużego rabanu wziąłem wszystkie i jak się okazało przy kasie, żadne nie wchodzą z promocją. Już mnie #!$%@? wzięła bo w tym sklepie to norma. Więc uparłem się że ja kupuję wybrane przeze mnie dwa w cenie jaka widnieje na "metce". Oczywiście wzywanie kierownika, dzwonienie do działu IT, ale po 25 minutach zakupiłem ów serki zgodnie z ceną na promocji. Postanowiłem, że będę tak robił za każdym razem, czy to w Lidlu, w Biedronce czy innym goenosklepie.

#gownowpis #zakupy #biedronka #lidl #delikatesycentrum
slawomirus - Zrobiłem inne w delikatesach, chce sobie kupić serki (pic rel). Na fotce...

źródło: temp_file8512110379408713265

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@testovirondepot: Jestes glupi. Nic UO nie zdziala.

Najlepiej wlasnie zadziala jak klienci postanowia zrobic syf i sparalizuja prace placowek handlowych.

Takie akcje szybciutko rozlewaja sie viralem i gownem. A urzedy kazde korpo ma w dupsku.

Wyjdz z piwnicy bo masz mental wiecznego biedaka.
I testo z ciebie orla widze nie zrobil. XD
  • Odpowiedz
@slawomirus o ile Lidla opanowałem i potrafię każdy towar kupić w cenie z danej promocji, o tyle Biedronka jest na zupełnie innym poziomie i po prostu przestałem tam chodzić. Lidl ma swoje sztuczki: podobne produkty, inne miejsce dla promocyjnego np masła itp ale koniec końców wychodzi na to, że "wystarczy" dobrze się wczytać, sprawdzić kod produktu i aktywować kupon - to 99% sukcesu. W Biedronce robiłem to samo, a i tak byłem
  • Odpowiedz
  • 0
@testovirondepot

@slawomirus gratuluję stracenia 30m swojego czasu, czy jakbym ci zaplacil 5zl to popilnowalbys mi auta pół godziny na parkingu? Bo jak coś to mam na Twoje miejsce dwóch meneli że stawka 2.50 decyduj się szybko


Oooo! Pani kasjerka się uraziła. Za 5 zł mogę ci splunąć na ryj
  • Odpowiedz