Wpis z mikrobloga

@mulligan jak kiedyś nie dowiozą wyników, lub nie przebija wyśrubowanych prognoz od Wall Street, to nie tyle, ze się zatrzyma, ale i z hukiem zawróci, pytanie, czy kiedyś to nastąpi, czy będzie to #!$%@? perpetum mobile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@banzi wg mnie Intel się wystrzeli z czymś ciekawym, ale to jest tylko mogę gdybanie. AMD raczej nawet nie patrzy na AI, mimo posiadania 30% udziału na rynku GPU, może będą próbowali coś kopiować ale wątpię.


@PieknyWojciechPostrachDziewic: no proszę proszę, jak to miło poczytać kogoś kto absolutnie nie ma pojęcia o czym mówi. Akurat to AMD ma szanse urwać tort. A Intel leży i kwiczy.

AMD jest za słaby w software,
  • Odpowiedz
Jak przestaną się obrażać na aktualne trendy (włączając w to ARMa) to mogą namieszać, bo przez ostatnie 10-15 lat byli pionierami w tworzeniu nowych technologii.


@PieknyWojciechPostrachDziewic: że co? Przez 10 lat wypuszczali niemalże te same procesory z podkręconymi zegarami. O jakich pionierskich nowych technologiach mowa?

Co do marketingu to myślę że są lepsi w brand awareness niż AMD.


@PieknyWojciechPostrachDziewic: ponownie, to jest b2b a nie Zbyszek ze Staszkiem. Jak masz
  • Odpowiedz