Wpis z mikrobloga

Na twitterze jak zwykle najazd pisowców i niektórych pełowców o tym jaki to handel w niedzielę jest zły, jak bardzo poszkodowani są handlowcy i inne takie katolskie pitolenie
Ci ludzie mają kompletnie gowno w mózgu. Brak handlu w niedzielę zniszczył mi życie w podobnym stopniu co pandemia - nie można nic w niedzielę zrobić z kumplami poza piciem (bo tylko monopolowe otwarte, a nie ze ja alkoholik), nie można nic z dziewczyną zrobić bo może nie chce na spacer czy do domu iść a kina, galerie zamknięte, wydarzenia kulturalne też, apteki też sporo zamknietych. Nie można z rodziną po kosciele iść zrobić zakupów do biedry bo wszystko zamkniete, nawet dorobić sobie nie można bo w niedzielę wszystko zamknięte a tak to można było se trochę dorobić chociaż na sprzątaniu. Jak coś się zepsuje, komputer, lampa, pralka, albo zapomniales książki kupić dziecku do szkoły na poniedziałek to lipa. Izolacja, bezsilność, brak rozrywki, brak pieniędzy, nerwy a pisiorstwo klaszcze uszami... Nie wspominając o tym że to zydowski pomysł mający na celu zmniejszenie rozwoju kraju.
A co do cholery handlowcy to jakies pępki świata i mogą mieć wolne w niedzielę a inne zawody, lekarze, pielęgniarki, policjanci, kierowcy? I jeszcze matoły z rządu chcą tylko wprowadzić co 2 niedzielę handlową, zamiast wszystkie + surowe kary za zamknięcie sklepu w tym czasie. Skansen dosłowny, bo w normlanym kraju sklepy byłyby dożywotnio czynne, nawet w wigilię o 23 choćby zamiast ludzi roboty obslugiwały sklep jeśli by chętnych nie było.
I jeszcze pitolą "aaa jak jesteś za handlem w niedzielę to sam idź do roboty" Tak, na 100% wolałbym iść do roboty w niedzielę na cały dzień nawet za 4zł/h ale przynajmniej mieć radochę że większość potrzebnych sklepów jest otwarta.
#niedzielahandlowa #niedziela #sejm #zalesie #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkatoli #bekazpo #praca #handel
  • 4
  • Odpowiedz
@drobazdy: W poprzedniej robocie robiłem w niedziele i mi pasowało, odbierałem w tygodniu jak jakąś sprawę miałem do załatwienia, bo urzędy oczywiście pon-pt 8-15. W sumie to by było piękne - handle i urzędy otwarte w niedziele!
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: A ci za zakazem handlu to rozumiem że wszyscy w niedzielę pracują i wolne dostaną i że sami mając wolną niedzielę nie korzystają z usług kogoś kto w niedzielę musi pracować?
Bo trąci to hipokryzją gdy są za zakazem handlu, ale kelnerka ma wokół nich #!$%@?ć bo oni chcą jeść XD
  • Odpowiedz