Wpis z mikrobloga

Jak to jest przymocowane do wanny? Wannę mam całą zabudowaną, ale bateria przestała działać, muszę ją wymienić. Jest na takie dwie śruby jak ta na zdjęciu, jak zaczynam odkręcać to woda zaczyna się lać (tak wiem, że trzeba ją najpierw zakręcić) Tylko jak to jest zamocowane do tej wanny, bo nie wiem czy jak tylko odkrece te dwie śruby to już samo wyjdzie, czy bede musiał zabudowę wanny jakoś rozwalić żeby od spodu coś dokręcać?
#pytanie #pytaniedoeksperta #hydraulika #naprawiajzwykopem
dzikiwonsz21 - Jak to jest przymocowane do wanny? Wannę mam całą zabudowaną, ale bate...

źródło: temp_file984360409037071382

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: no więc są tam jakieś przedłużki przykręcone od dołu i zaciskające się od góry na wannie z tego co widać których nie chcesz pokazać. Odkręcasz tylko samą baterię i bez problemu wymieniasz, chociaż jak na moje oko te wężyki są już też do wymiany.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: wyjdzie, ale przed zakupem baterii zmierz rozstaw. Jest tam 145mm, a nie 150, więc wybór baterii słaby. W zasadzie bez ruszania dołu masz do wyboru tylko taką samą jak teraz, albo jeden model kfa, ale on ma wygląd retro :)
  • Odpowiedz