Wpis z mikrobloga

Czy Dental Fraternity w #warszawa naprawdę jest takie super jeśli chodzi o stomatologię? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Mam problemy z recesja dziąsła i nie wiem czy da się uratować sytuację. Potrzebuję profesjonalnych i nowoczesnych usług.

#stomatologia #dentysta
  • 8
  • Odpowiedz
@haabero: W czym ten opiekun pacjenta jest najfajniejszy? Masz kolejnego zbędnego darmozjada za którego płacisz tak jakby ceny stomatologii w Polsce zwłaszcza w klinikach i tak nie były #!$%@? w kosmos.
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: wydaje mi się że właśnie nie płacisz za niego dodatkowo. Z nim się umawiasz na leczenie a nie bezpośrednio z lekarzem. On też np ogsrnia kwestie rozliczeniowe jeżeli robisz jakieś większe zabiegi
  • Odpowiedz
@haabero: Oczywiście że płacisz bo gość za darmo nie robi. To że na rachunku nie ma pozycji "opłata za opiekuna pacjenta" to nie znaczy że nie jest to wliczone w ogólne koszty które i tak w Polsce małe nie są. A gość jest kompletnie bezużyteczny, przecież on nie jest tylko dla Ciebie tylko większości albo i wszystkim go przypisują tym samym realna użyteczność żadna, jedyne co daje to ładnie marketingowo wygląda
  • Odpowiedz