Wpis z mikrobloga

  • 1
@Fortyk: Według mnie dołączy do sił, które obalą Hamas. Następnie w demokratycznych wyborach wybierze racjonalną władzę, która podpisze pokój z Izraelem. Na koniec będzie jeździł do Izraela i za szekle zbierał awokado w kibucach nieopodal Gazy.
  • Odpowiedz
@Fortyk cóż jeden z usuniętych judaistów regularnie oskarża mnie o bycie przegrywem z piwnicy któremu marzy się arabskie pęto.

Zakładając że to jest poziom wykopowych syjonistów to się nie dziwię że komentarze lecą.

Ale masz rację że nie usuwać warto żeby świat widział glebie izraelskiej kultury xD
  • Odpowiedz
@banciur: ooo widzę że kolega bączur nie jest w stanie odpowiedzieć na moje argumenty, zapewne brakuje ci wiedzy i intelektu, ale dalej bredzi coś na tagu. No niczego innego się nie spodziewałem po tobie poza trollowaniem na tematy o których nie masz zielonego. Niestety poziom był dopasowany do twojego bo tylko taki język rozumiesz. Po merytorycznym wypunktowaniu cie nie jesteś w stanie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
Możecie pisać jak myślicie, co teraz zrobi ojciec.


@Fortyk: Polozy martwe dziecko na furgonetke i zacznie wozic po ulicach ku uciesze i tańcom palestyńskich "cywili"? A.. nie.. zaraz.. Tak już robił 7go Października z dziewczynami porwanymi z festiwalu... "Nu bladź ja nie podumał"
  • Odpowiedz