Wpis z mikrobloga

@P35YM1574: 3 dychy na karku, stały związek 13 lat. Kwestia dbania o relacje a nie słuchania wysropków nakręcających spirale nienawiści do plci przeciwnej jak onet, tylko w drugą strone.
  • Odpowiedz
@dexter1213: Twój komentarz nie niesie za sobą żadnej treści. Dopisz więcej danych, bo nawet nie wiem czy przyznajesz mi rację czy nie. Domyślam się, że nie, ale skąd mam to wiedzieć.
  • Odpowiedz
@P35YM1574: skoro napisałem, że herezje to znaczy że sie z nimi nie zgadzam - nie widze tutaj nic niezrozumiałego. Nie od dzisiaj wiadomo, że pary które regularnie współżyją mają jednocześnie dużo lepsze relacje, pozwala to rozładować napięcia i nerwy.

Z drugiej strony czego się spodziewać po wykopie.. Patrząc na komentarze dochodze do jednego wniosku - jeśli po 10ciu latach związku sie nie ma ochoty, to są dwie opcje - albo sie
  • Odpowiedz
Raz na miesiąc lub kwartał? Miłość platoniczna nie istnieje.


@dexter1213: po pierwsze raz na miesiąc lub na kwartał to nie jest miłość platoniczna. Ludzie są naprawdę zabiegani w tych porąbanych czasach. Po drugie miłość platoniczna istnieje, nie trzeba się ruchać, aby kochać drugą osobę. Ludzie stworzyli filozofię i wyższe uczucia właśnie między innymi po to, aby zrozumieć, odczuć, poczuć i przekazać więcej niż tylko doznania zwierzęco - zmyslowe. Oczywiście nie neguję
  • Odpowiedz