Wpis z mikrobloga

Chłopu wylosowała się nawet fajna szara myszka kilka miejscowości dalej ale co z tego jak nie napisze pierwsza, a jeśli ja napiszę i zacznę rozmowę najbardziej oryginalnym tekstem na świecie to i tak nie odpisze albo rozmowa skończy się po 5 zdaniach xD Nie wiem czy to coś ze mną jest nie tak czy taki już los facecików. Fajnie jakby było coś takiego jak Tinder irl że losuje ci parę i bez żadnego #!$%@?, pisania, pieprzenia o dupie maryni spotykacie się i albo pyknie albo nie pyknie. Pisanie to pisanie, nigdy mi się nie udało jakoś przekonać do siebie albo zachęcić, natomiast kiedy cofnę się wstecz na jakieś ogniska czy posiady w knajpie to rozmowa się od razu kleiła. Jednak irl to irl ehh. Ale weź zagadaj na ulicy to cię jeszcze oskarży o molestowanie.

#przegryw #badoo #tinder #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bredko:

sklep play
klikasz w avatar w prawym gornym rogu
zarządzaj aplikacjami i urządzeniami
na górze ZARZĄDZAJ
pod tym ZAINSTALOWANE/NIEZAINSTALOWANE - wybierasz niezainstalowane i tam masz całą historię apek ktore miales
  • Odpowiedz
Fajnie jakby było coś takiego jak Tinder irl że losuje ci parę i bez żadnego #!$%@?, pisania, pieprzenia o dupie maryni spotykacie się i albo pyknie albo nie pyknie.


@Remus00: no to masz speed dating/szybkie randki praktycznie w kazdym wojewodztwie, laski "placa" 10zł a faceci 100zł, na tagu mirasy mowily, ze laski sa podstawione, aby sie po porstu posmiac, a i tak czasem nie starcza rozowych zeby sie to odbyło
  • Odpowiedz