Wpis z mikrobloga

Witam was wykopowicze ! Przychodzą tu prosić was o pomoc, pewien autohandel w Niemczech mnie oszukał, kupiłem u nich auto wpłaciłem zaliczkę w postaci gotówki i nie chcą mi wydać auta bo twierdzą że nic im nie dałem a potwierdzenie wpłaty mieli mi wysłać pocztą ! Tak macie rację jestem sobie winny ale potrzebuje waszej pomocy ! Czy jesteście w stanie pomóc mi w wystawieniu im opini na Google ? Oczywiście wiecie o jaką opinię mi chodzi o jedno gwiazdkową, dla was to 1 min pracy pomóżcie jak Polak w potrzebie gdy został oszukany przez Niemca.
Oszukali mnie w Volkswagen
„Autohaus Biesterfeldt & Schmidt GmbH & Co. KG”
Wierzę w waszą siłę i zrozumienie !
xoxy-xoxo - Witam was wykopowicze ! Przychodzą tu prosić was o pomoc, pewien autohand...

źródło: IMG_3053

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@xoxy-xoxo: a ja Tobie nie wierzę, według mnie jesteś jakimś oszustem, co dodatkowo chce zniszczyć porządną firmę, nie przedstawiając żadnych dowodów, obrzucając ich gównem na internecie, to Oni powinni Ciebie dodatkowo za takie coś pozwać i powinieneś bulić im odszkodowania.
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
Czyli u nas wszystko po staremu Polak Polakowi wilkiem, dzięki.
Staryalkus
Nie będę ci pokazywał moich dokumentów bo wtedy będą mogli to wykorzystać przeciwko mnie, Jeżeli mi nie wierzysz to nie jestem w stanie cię przekonać.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski: widzę z ty pracujesz na tym wykopie jako hejter czy jak was tam zwą, twoja sekcja komentarzy to sama krytyka na innych ludzi, myślę że stary powinieneś się trochę ogarnąć. Poprosiłem grzecznie o pomoc, jak ktoś nie ma ochoty albo mi nie wierzy to spoko, zwyczajnie pomijasz post, a ty tylko SPDAJ, SPADAJ
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski: stary jak ktoś tu ma mieć jakieś poparcie jak ty latasz po sekcji komentarzy jak jakiś łami strajk i się przypieprzasz do każdego, chłopie rozumiem że chcesz dowód mam ci kupno umowy auta wysłać albo pismo od niemieckiej kancelarii co mi grozi bo jakiś szwab mnie #!$%@?ł bo jest starym handlarzy nom i się zna na fachu, jak ci wyślę pismo nawet z zamazanymi danymi i ktoś te dokumenty dla
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.