Wpis z mikrobloga

No Wy tu narzekacie na tym wykopie często na jakieś nieruchomościowe sprawy to ja dla was powiem taka o realistyczna sytuacja, bo mnie się wydarzyła, mianowicie wiadomo, że ja obrotniak jestem, se latam tu, se latam tam, ogólnie robię kwit na wszelkich możliwych frontach i wszelkich możliwych miejscach, teraz se szukałem lokalu do wynajęcia na terytorium Niemiec, no i z okazji tego całego Euro to bardzo mocno się pokomplikowało, bo najbliżej dostępna jakaś opcja to 90km od miejsca które mnie interesuje, no ale okej, dobra, bierę co jest prawda, no i kochani, rozmawiamy o kosztach, koszt takiego lokalu to jest 9tys.zł na 5 osób na 12 dni, no koszta średnie, nie jest to mocno wygórowana stawka, nie jest też tanio, jest okej, ale dodatkowo proszę ja was bardzo, jest regulamin mieszkania którego trzeba przestrzegać, np. na balkon można wychodzić jedynie do godziny 21, rozmowy w pokojach mają być bardzo ciche, że sąsiedzi są bardzo wyczuleni na hałasy, lokal jest umeblowany ale bez wyposażenia, jakieś naczynia kuchenne se trzeba samemy obstukać, kołdry, pościele, ręczniki etc. też i tak dalej no i cała masa tego typu punktów regulaminowych
z fartem
#oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka: ja nie uważam tego za jakąś tragedię, po prostu takie są zasady, które znasz przed podjęciem decyzji, zawsze można się nie zgodzić, ja oczywiście się zgodziłem i zamierzam respektować te zasady, chyba, że wyjdzie inaczej i mnie policja w kajdankach będzie z tego lokalu wyprowadzała, a ja pijany będę chciał ich ciąć tulipanem z butelki ja niczego nie wykluczam i jestem gotowy na wszystko
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@vieveble: Przepraszam bardzo, ale to nie jest prawda, nawet ostatnio dla mnie w Polsce prokuratura umorzyła śledztwo że ja niby jakieś burdle robiłem, nie było znamion popełnienia przestępstwa żadnego bo niczego takiego nie było widocznie, i to jest zwyczajne pomówienie, nie ma takiego dowodu, że kiedykolwiek coś takiego robiłem, gdyby był to już dawno bym siedział na sankcjach.
Proszę nie pomawiać dobrych chłopaków na internecie, bo to bardzo nieeleganckie zachowanie mordzia
  • Odpowiedz