Wpis z mikrobloga

@hugoprat: Podaj linka gdzie masz reklamy. I okresl o jakie reklamy Ci chodzi - czy o te na poczatku czy te co sa w trakcie. Ja wprawdzie malo uzywam YT ale jak uzywam to reklam w trakcie nie mam. No ale to moze wynikac z tego ze to co ja ogladam nie jest nastawione na zarabianie z reklam dlatego chce linka :D
  • Odpowiedz
@hugoprat: adblock sprzedał się googlowi lata temu i przepuszcza ich reklamy, niedługo nie będziesz miał żadnych adbloków w chrome więc już teraz zacznij przesiadać się na inną przeglądarkę nie opartą na chromium
  • Odpowiedz
np to mi wywala i sie nie odpali wcale, tylko odpal w zewnętrznym oknie chrome


@hugoprat: Kliknalem prawym na linka i dalem otworz link w nowym oknie. Odpalil sie bez problemu i leci caly czas. Zadnej reklamy jeszcze nie widzialem (ale leci dalej)
  • Odpowiedz
  • 1
@hugoprat najlepszy zestaw na PC bez kombinowania z dodatkowymi filtrami, wtyczkami itp. to Firefox, bądź przeglądarka, która jest oparta na tym samym silniku i umożliwia instalowanie Firefoxowych addonsów + ublock.
  • Odpowiedz
@Huntley: A ja wiwem? najpierw byl jeden potem drugi. Nie wchodze w szczegoly jak ktory dziala. Mnie interesuje ze w efekcie mam to co chce. I to co na screenie to moj "pakiet startowy" Dziala wiec zawsze od tego zaczynam
  • Odpowiedz